Syrop do kawy  gruszka z wanilią - magiczny dodatek na krótkie jesienne dni i długie wieczory
16.10.2019

Syrop do kawy gruszka z wanilią - magiczny dodatek na krótkie jesienne dni i długie wieczory

Jeśli do tej pory zamawiałeś kawę z syropem wyłącznie w kawiarniach - to najwyższy czas to zmienić. Zobacz jak łatwo można ją przyrządzić samodzielnie w domu.

Syrop do kawy  gruszka z wanilią - magiczny dodatek na krótkie jesienne dni i długie wieczory  Jeśli  chciałbyś we własnym domu cieszyć się pyszną kawą jak z kawiarni, teraz jest to możliwe! Mamy świetny  sposób, żeby odmienić zwykły smak kawy. Nawet kawa przygotowana z najwyższej jakości ziaren może czasem potrzebować  tzw. podkręcenia.

Syrop do kawy jest dodatkiem, który niezwykle wzbogaca smak i może zupełnie odmienić  charakter napoju, żeby całkowicie pasował do indywidualnych upodobań. Najczęściej jest dodawany do Latte. Chętnie są wykorzystywane również w Caffe Americana, Espresso lub Kawy Raf.

Jeśli do tej pory zamawiałeś kawę z syropem wyłącznie w kawiarniach - to najwyższy czas to  zmienić. Zobacz jak łatwo można ją przyrządzić samodzielnie w domu.

Przedstawiamy Wam przepis na niezwykłą kawę Raf z dodatkiem syropu Gruszka z wanilią .

Kawa o delikatnym kremowym smaku zachwyci swoich miłośników espresso. Jest  to wspaniała propozycja dla miłośników słodkich kaw mlecznych, która swoim smakiem oraz wyglądem zachwyci każdego. Ogromną zaletą kawy jest bardzo łatwy sposób jej przygotowania.

Do przygotowania kawy Raf będziesz potrzebował 
55 ml espresso
100 g mleka 
25 ml syropu gruszka z wanilią 

Sposób  przygotowania:
Wlać do filiżanki  od cappuccino warstwami syrop gruszka z wanilią, następnie przygotowane espresso, spienione mleko 

Syrop Gruszka z Wanilią do przygotowania tej aromatycznej kawy znajdzieszpod linkiem https://konopiafarmacja.pl/manufaktura-cielesnica/209-syrop-gruszka-z-wanilia-230ml.html

0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda