Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
#CiaoKendall, czyli Kendall Jenner twarzą Reserved!
09.10.2019

#CiaoKendall, czyli Kendall Jenner twarzą Reserved!

#CiaoKendall to najprawdopodobniej największa kampania marki Reserved! W kampaniach tej marki uczestniczyło już wiele gwiazd m.in. Kate Moss, Cindy Crawford czy Joanna Kulig, ale teraz Reserved postawiło na jedną z najpopularniejszych osób w świecie mody, a mianowicie samą Kendall Jenner!

Kendall Jenner ma 116 mln obserwujących na Instargamie i zajmuje 1. miejsce na liście najlepiej zarabiających modelek Forbesa. Chodzi po wybiegach największych projektantów i pozuje w kampaniach najsłynniejszych domów mody. Jest niekwestionowaną ikoną współczesnej pop kultury i świata mody.

W kampanii Reserved Kendall Jenner wciela się w różne kobiece role. Są to role bohaterek najsłynniejszych włoskich filmów. Tańczy, uwodzi i flirtuje z kamerą niczym największe diwy dużego ekranu. 

W rolach Kendall możemy dostrzec takie gwiazdy jak Sophia Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu” czy Natalie Portman z „Leona Zawodowca”!

A wszystko to w najnowszej kolekcji jesień-zima 2019, którą znajdziecie już na www.reserved.com ! Kolekcje są źródłem skrajnie różnych inspiracji i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

 

./uploads/mow_mi_aga/d6780f7dc0cbbd9b8f7e7c389e88e08c.jpg
./uploads/mow_mi_aga/09633de09258556a527a73fbd9faaef4.jpg
9 lubi to
1
256
1 komentarzy

AgaOS
0

:)

odpowiedz

AgaOS
0

:)

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda