Piotr Woźniak-Starak odnaleziony - potwierdziły się najgorsze obawy
22.08.2019

Piotr Woźniak-Starak odnaleziony - potwierdziły się najgorsze obawy

autor
Wiceszef MSWiA zabrał głos w sprawie zaginięcia milionera Piotra Woźniaka-Staraka. Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Producent filmowy zaginął w niedziele na jeziorze Kisajno (woj. warmińsko-mazurskie).

"Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym" - napisał na Twitterze Jarosław Zieliński - wiceminister spraw wewnętrznych i administracji

./uploads/ddob/67ae52f79a9e5884d6004468de10ed6a.png

Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak był poszukiwanyod niedzieli 18 sierpnia. Około 2 nad ranem mężczyzna wypadł z motorówki razem z 27-letnią kobietą z któryą pływał po jeziorze Kisajno na Mazurach.

Piotr Woźniak-Starak to pasierb właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka oraz syn restauratorki Anny Woźniak-Starak i mąż prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. 39-latek był producentem filmowym oraz współwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio.

13 lubi to
1
1352
1 komentarzy

eluminiunek
0

:(

odpowiedz

eluminiunek
0

:(

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda