DDOB Shop
DDOB Shop
Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie rozwodzą się! Miley nie zamierza kończyć związku?
14.08.2019

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie rozwodzą się! Miley nie zamierza kończyć związku? "Potrzebowali przerwy"

Ostatnio w mediach czytamy, że miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwodzą się. Miley jednak nie ma zamiaru kończyć tego związku? "Potrzebowali przerwy, ale ich związek nie jest zakończony"

Kiedy Miley Cyrus i Liam Hemsworth w 2015 roku, po latach rozłąki i wielu perypetiach uczuciowych, w tym próbach związku z innymi partnerami, wrócili do siebie, wydawało się, że burzliwa historia ich miłości zakończy się szczęśliwie. Na zdjęciach z kameralnego ślubu wyglądali na bardzo w sobie zakochanych. Relacja zaczęła się psuć, gdy Miley oblizała twarz męża podczas gali MET. Liam podobno coraz gorzej znosił "dziecinne" zachowanie żony, której nie w głowie było zakładanie rodziny, o czym Australijczyk ponoć mocno marzył.

./uploads/_kadia_222/194870d574e09851f560f6f8041a7301.jpg

Po siedmiu miesiącach od zawarcia małżeństwa Miley zszokowała media i fanów, ogłaszając separację z mężem. W tym samym czasie tabloidy obiegły "zdjęcia rozwodowe" gwiazdy. Cyrus wybrała się do Włoch, by leczyć złamane kolejny raz serce w ramionach byłej dziewczyny syna Caitlyn Jenner.

./uploads/_kadia_222/c60f57721546538a12da29974b49c8ee.jpg

Ani w oficjalnym oświadczeniu Miley, ani w późniejszych postach na Instagramie gwiazdy i Liama, nie padło jednak słowo "rozwód". Jak się okazuje, nie przez przypadek. Magazyn People donosi, że młoda skandalistka wcale nie ma w planach wybrać się w najbliższym czasie do sądu i nie przesądza ostatecznego końca relacji z Liamem. Znajomi Cyrus donoszą mediom, że nie wróżą też przyszłości "miłości" Miley i Kaitlynn Cart, która ich zdaniem jest tylko niewinnym wakacyjnym romansem. Miley i Liam zrobili sobie bardzo im potrzebną przerwę. Nie układało im się, sporo się kłócili. Oboje byli zgodni co do tego, że muszą spędzić teraz trochę czasu osobno, ale to nie oznacza definitywnego końca ich małżeństwa. W przeszłości bywali już w podobnej sytuacji i zawsze znajdywali drogę powrotną do swoich serc. Żadne z nich nie wyklucza powrotu. Kiedy im się układa, są naprawdę szczęśliwi ze sobą. Jest spora szansa na to, że do siebie wrócą - twierdzi źródło magazynu.

14 lubi to
1
155
1 komentarzy

parabole
0

:-o

odpowiedz

parabole
0

:-o

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda