JAK ZAIMPONOWAĆ JEGO MAMIE?
13.08.2019

JAK ZAIMPONOWAĆ JEGO MAMIE?

autor
Na pewno nie raz słyszałaś straszne historie jak wyglądało poznanie rodziców chłopaka od niejednej przyjaciółki. Największe obawy pojawiają się, dlatego że chciałabyś wypaść jak najlepiej. Zazwyczaj tak jest, że im mocniej się starasz tym gorzej wychodzi. Zobacz co zrobić by zaimponować jego rodzicielce!  
1. Dowiedz się wszystkiego o rodzinie zanim ją poznasz. Musisz wiedzieć czy jego rodzice są szczęśliwym małżeństwem, czy są rozwiedzeni. Postaraj się zapamiętać imiona wszystkich domowników i dowiedź się, kto będzie w domu rodziców w momencie poznania, aby uniknąć jakiejś niekomfortowej sytuacji.
./uploads/Nvth/e6534b777f3667758aa8a00e3b4efd3e.jpg
2. Bądź punktualna! Chyba chcesz zrobić dobre wrażenie? Nie spóźnij się, bo oznaczałoby to brak szacunku dla osób, z którymi masz się spotkać. Bycie punktualnym wiele mówi o tobie a przede wszystkim to, że jesteś osobą odpowiedzialną.
3. Kup jakiś drobiazg.. każdy uwielbia dostawać prezenty. Pierwsze spotkanie z rodzicami będzie do tego idealne! Zanim dokonasz zakupu zorientuj się, co byłoby odpowiednie. Świetnie sprawdza się wino o ile jego rodzice piją alkohol lub czekoladki.
./uploads/Nvth/34d92c6f8447b29dbc84d41495d35257.jpg
4. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Dlatego pamiętaj że nie możesz przesadzić ze strojem. Krótkie spódniczki czy bluzeczki na cienkich ramiączkach odpadają. Nie chcesz wyglądać przecież wulgarnie. Nie przesadzaj również z makijażem.
./uploads/Nvth/474b9c1dde8a201c1cbfe204737b06cb.jpg
5. Więc jesteś już ładnie i elegancko ubrana, a co z rozmową? Najlepiej działa w takim przypadku zainteresowanie tym, co mają do powiedzenia inni. Słuchaj dokładnie, co mówią, nie staraj się wymądrzać i chwalić osiągnięciami.
6. Pochlebstwo działa prawie w każdym przypadku. Powiedź coś miłego jego rodzicom. Doceń wystrój wnętrza, jeśli akurat spotkacie się u nich w domu, lub posiłek, który przygotowała mama twojego chłopaka. Jeśli jesteście w restauracji możesz podziwiać piękną biżuterię lub torebkę.. Pamiętaj jednak, aby pochlebstwa były szczere, bo jeśli nie będą rodzice chłopaka od razu to wyczują i z sympatycznej dziewczyny przemianują cię na lizuskę, która chce się przypodobać.
./uploads/Nvth/b91c0f90eddcb2f47b45eee31c7ed805.jpg
PAMIĘTAJ! 
Spotkanie się z rodzicami chłopaka nie musi być straszne. Tak, więc w zasadzie wystarczy jak będziesz miła otwarta i spokojna. Przed spotkaniem możesz sobie przygotować pytania, jakie mogłabyś zadać rodzicom chłopaka, czy odpowiedzi, jakie udzielisz na pytania, które najprawdopodobniej zostaną ci zadane.
38 lubi to
1
85
1 komentarzy

xNatalkaX
0

bardzo pomocne
 

odpowiedz

xNatalkaX
0

bardzo pomocne
 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda