Jak zachowywać się na pierwszej randce?
13.08.2019

Jak zachowywać się na pierwszej randce?

autor
Szykuje Ci się pierwsza randka w Twoim życiu i zastanawiasz się jak powinnaś się zachować żeby nie zepsuć tego wieczoru? Powinnaś zastosować się do kilku wskazówek.
1. Luźne tematy. 
Na pierwszej randce raczej nie wypada przytaczać swojej całej biografii i opowiadać o przykrych wypadkach itp. Znajdźcie luźny temat, np. muzyka, podróże, jedzenie itd. Na pewno podczas takiej zwykłej rozmowie nawiąże się między wami jakąś wspólna nic i znajdziecie między sobą podobieństwa. 
2. Uważnie słuchaj. 
Słuchaj tego co partner mówi, aby pokazać mu/jej, że jesteś zainteresowana rozmową i interesuje Cię jego/jej osoba. To na pewno rozluźnić atmosferę, ponieważ mówca będzie się czuł lepiej widząc, że się nie nudzisz i uważasz. 
3. Kultura.
Nie garb się, nie siedź niechlujnie, nie mów z pełną buzią, używaj sztućców. Niby błahostki, ale jednak często o tym zapominamy. Nasza postawa i zachowanie wiele o nas zdradza i pokazuje jaki mamy stosunek do sytuacji, w której się aktualnie znajdujemy. 
4. Punktualność. 
Na pierwszą randkę wypadałoby jednak przyjść punktualnie. Ponieważ partner mógłby pomyśleć, że to spotkanie jest dla Ciebie tylko kolejna przelotne znajomością i Ci na niej nie zależy. Lepiej wcześniej przygotować sobie plan, żeby wyrobić się z przygotowaniami do takiego wieczoru. 
5. Naturalność. 
Zachowuj się normalnie i nie próbuj się na siłę przypodobać, bo to na dłuższą metę nie zadziała. Po pewnym czasie takie udawanie robi się trudne i uciążliwe. Nie warto zrywać kogoś kim się nie jest. Niech druga osoba polubi Cię takim jakim jesteś, bo to naprawde wartościowa cecha. 
12 lubi to
2
61
  • udostępnij
2 komentarzy

_kamilkaaa_77
1

👌🏻

odpowiedz

Toshi_duff
0

Przede wszystkim grunt to być sobą :)
W końcu to w nas ma się ta osoba zakochać :)

odpowiedz

Toshi_duff
0

Przede wszystkim grunt to być sobą :)
W końcu to w nas ma się ta osoba zakochać :)

odpowiedz

_kamilkaaa_77
1

👌🏻

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda