Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Najbardziej instagramowa kawiarnia w Londynie!
13.08.2019

Najbardziej instagramowa kawiarnia w Londynie!

autor
Jeśli planujecie w najbliższym czasie wyjazd do Londynu oraz jesteście aktywnymi użytkownikami instagrama, którzy stale poszukują nowych, interesujących miejsc na zdjęcia, ta kawiarnia koniecznie musi znaleźć się na waszej liście miejsc do odwiedzenia w stolicy Wielkiej Brytanii.
./uploads/julisewka/dd3515e89a7cf4f83a9e441f0f431dac.jpg

Widoczna na załączonych zdjęciach kawiarnia o nazwie Peggy Porschen stanowi prawdziwe królestwo słodkości oraz obowiązkowy punkt na mapie instagramowej gastronomii Londynu. 

Początki

Firma Peggy Porschen została założona przez niesamowicie utalentowaną oraz wielokrotnie nagradzaną królową wypieków Peggy Porschen (stąd nazwa) oraz jej męża. Razem z całym swoim zespołem Peggy od początku stawiała sobie na cel tworzenie niezaprzeczalnie pięknych i eleganckich wypieków, które będą zachwycały nie tylko swoim wyglądem, ale również fantastycznym smakiem oraz staną się wspaniałym uzupełnieniem wszelkich imprez okolicznościowych takich jak urodziny, święta oraz eventy firmowe. Z usług Peggy Porschen oraz jej firmy korzystała na przestrzeni lat ogromna liczba celebrytów w tym m.in. Kate Moss, Madonna oraz Gwyneth Paltrow. 

W 2010r. otworzyła się pierwsza kawiarnia pod szyldem Peggy Porschen, która okazała się ogromnym sukcesem. W 2019r. właścicieli zdecydowali się na otworzenie kolejnego oddziału.

Lokalizacja

Kawiarnie Peggy Porschen znajdziecie pod poniższymi adresami:
1. 116 Ebury St, Belgravia, London SW1W 9QQ
2. 219 King's Road, Chelsea, London SW3 5EJ

./uploads/julisewka/81ae72c49087afc63771842f6c3c132a.jpg

Menu

Jeśli zastanawiacie się, czego spodziewać się po menu w Peggy Porschen to są to przede wszystkim różnego rodzaju kawy, ciasta oraz przeurocze babeczki - zdecydowanie będzie to raj dla każdego miłośnika słodyczy.

Jak podoba wam się ta kawiarnia? Wpadlibyście tam podczas wizyty w Londynie?

4 komentarzy

paradotestowania

Toshi_duff
0

:-*

odpowiedz

aneczkai
0

:)

odpowiedz

_kadia_222
0

🤩

odpowiedz

paradotestowania

Toshi_duff
0

:-*

odpowiedz

aneczkai
0

:)

odpowiedz

_kadia_222
0

🤩

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda