Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
3 MŁODZIEŻOWE KSIĄŻKI, KTÓRE UMILĄ CI WAKACJE
04.08.2019

3 MŁODZIEŻOWE KSIĄŻKI, KTÓRE UMILĄ CI WAKACJE

autor
Minął już półmetek wakacji, a Ty dalej nie zrobiłeś nic pożytecznego? Na ratunek przychodzą książki, które nie tylko umilą Ci czas, przyniosą satysfakcję, ale też poszerzą Twój umysł!

Wakacje to czas odpoczynku, sielanki, oderwania od szkolnej rzeczywistości. To czas, który możemy sobie zorganizować, jak tylko chcemy. Jedni trenują, drudzy leniuchują, inni (chyba prawie wszyscy!) oglądają seriale... ale w tym wszystkim, warto znaleźć czas na coś zarazem przyjemnego, i pożytecznego - książki!

1. ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI - B. A. Paris

Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.Inni spytaliby, dlaczego Grace nigdy nie wychodzi bez męża z domu i dlaczego w oknach ich sypialni są kraty... Prawda, że was też zaciekawiło?

„Najlepszy i najbardziej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem”
San Francisco Book Review

„Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału”
Publishers Weekly

„Wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów”
Margaret Madden, Bleach House Library

Takie właśnie można przczytać opinie o tej niesamowicie wciągającej lekturze. Sama pochłonęłam w jeden dzień!

2. I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ - Michelle Richmond

"Zawsze odbieraj telefon od małżonka. Regularnie obdarowujcie się prezentami. Kilka razy w roku wyjedźcie gdzieś razem. Nikomu nie wspominajcie o Pakcie."

Alice i Jake to młode kochające się małżeństwo. Alice odnosi sukcesy jako prawniczka, Jake jest terapeutą i współwłaścicielem poradni psychologicznej. Przed nimi wspólne życie pełne planów. W prezencie ślubnym od prominentnego klienta Alice nowożeńcy otrzymują zaproszenie do elitarnego klubu dla małżeństw, który działa pod nazwą Pakt. To wydarzenie burzy ich dotychczasowe życie. Jak daleko się posuną, aby ochronić swoje małżeństwo?

Bardzo ciekawa, oryginalna i luźna powieść - idealna na wakacje :)

3. WYBRANI -C. J. Daugherty
Gdy wszyscy wokół kłamią, komu zaufasz?
Świat Allie legł w gruzach. Jej ukochany brat zaginął, a ona została aresztowana – kolejny raz. Rodzice podejmują desperacką decyzję o wysłaniu dziewczyny do elitarnej szkoły z internatem. Akademia Cimmeria nie jest jednak zwyczajną szkołą. Panują tu dziwne zasady, a uczniowie to w większości bogate dzieci wpływowych rodziców. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana, Allie zaczyna rozumieć, że Akademia Cimmeria skrywa mroczny sekret. Jest to powieść młodzieżowa z wątkiem kryminalnym, podchodzącym nawet pod thriller. Sprawia to, że stają się oni jedyną w swoim rodzaju historią, która zachęci zarówno młodszych, jak i dojrzalszych czytelników. Powieść jest dopracowana i spaja się w spójną całość. Jest w niej wystarczająco wiele tajemnicy, romansu oraz kryminału, a także zwykłego życia nastolatków, przebywających z dala od rodziców. Kiedy ją czytałam, z trdem mogłam oderwać wzrok. Pamiętam, że te pięć tomów połknęłam podczas 8 dniowego wyjazdu . Sami wyciągnijcie wnioski :)
Udanych lekturek!

1 komentarzy

ksanaru
0

nie znam :)

odpowiedz

ksanaru
0

nie znam :)

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda