Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Snapchat, InstaStories, Facebook Stories  -  TOP 3 aplikacje
04.08.2019

Snapchat, InstaStories, Facebook Stories  -  TOP 3 aplikacje

autor
Publikujesz na IG Stories, Facebook Stories lub korzystasz ze Snapchata? Te aplikacje pomogą Ci stworzyć wyjątkowe relacje dla Twoich obserwatorów. Znasz je wszystkie?

Klony Snapchata pojawiają się sukcesywnie na rynku i nie wydaje się, by trend tworzenia jego odpowiedników w pozostałych platformach miał szybko wygasnąć.

Producenci aplikacji widzą potencjał w wypuszczaniu nowych rozwiązań upiększających tzw. quick stories, dzięki czemu relacje nie są już tylko szybkie, ale także estetyczne.

Korzystając z wolnego (który wolnym nie był ze względu na chorobę, przez co straciłam kilka dni z życia), postanowiłam zamknąć task, który pierwotnie zaplanowany był na wiele miesięcy wstecz.

Niżej znajdziecie listę (IMO) TOP3 najlepszych aplikacji, które pomogą Wam tworzyć ładniejsze treści na potrzeby Waszego story na Instagramie, Facebooku itp.

Początkowo lista składać miała się z 3 działów (dedykowane, dodatkowe grafiki, dodatkowe fonty) i zawierać od 10 do 12 rozwiązań, jednak na ten moment postanowiłam skupić się wyłącznie na najistotniejszych aplikacjach.


👉🏻 Unfold

Nie okłamujmy się — jest to najbardziej znana aplikacja, dedykowana aplikacja dla stories.

Unfold

Nie mogło jej dlatego zabraknąć w zestawieniu.Unfold w darmowej wersji oferuje aż 25 darmowych formatów.Aplikację można rozbudować o nowe zestawy, a przeciętny koszt dodatkowych paczek waha się od 5 do 9 zł (4,99–8,99).

UWAGA!

Z okazji Nowego Roku aplikacja otrzymała update, dzięki któremu, znajdziecie 5 dodatkowych, nowych formatów.👉🏻 StoryArt

StoryArt to druga z moich propozycji na liście.StoryArtSporo osób nadal nie kojarzy tej aplikacji, a powinno.

StoryArt, jak sama nazwa wskazuje, jest również dedykowanym rozwiązaniem.

Aplikacja jest darmowa, ale tak jak w przypadku poprzednika, możecie rozbudować ją o nowe zestawy poprzez dokupienie wybranych paczek lub subskrypcję, która odblokowuje je wszystkie w ramach abonamentu.Przeciętny koszt dodatkowych paczek waha się od 5 do 9 zł (4,99–8,99).Abonament miesięczny to “zaledwie” 14 zł.Mimo to da się bez trudu pracować na dostępnych za darmo zestawach, które są zdecydowanie bogatsze niż te, które znamy z Unfold.

Więcej jest również fontów oraz dodatkowych opcji, m.in. dowolność doboru koloru tła czy elementów grafik.

👉🏻 Canva

Musieliście zrobić kiedyś amatorsko grafiki na potrzeby strony, pracy, social media?

W takim razie na pewno znacie Canvę.Canva

Canva to nie tylko webowy kreator, ale także aplikacja mobilna, którą możecie zainstalować na swoim smartfonie i korzystać z niej w dowolnym miejscu.

Tak jak poprzednicy, ma swoją darmową oraz płatną odsłonę.

Średnia cena grafik, ramek i innych dodatków to około $1.Bez problemu jednak wgracie do niej własne projekty.

W mojej ocenie jest to najbardziej konfigurowalne rozwiązanie, oferujące w darmowej wersji najwięcej z przedstawionych aplikacji.A z czego Wy korzystacie?

0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda