Rodzaje mężczyzn na portalu randkowym
24.07.2019

Rodzaje mężczyzn na portalu randkowym

Większość singli szuka dzisiaj swojej drugiej połówki w internecie. Portale randkowe są świetnym pomysłem na poznawanie nowych znajomości dla zabieganych i zapracowanych singli. Niektórzy uważają, że bycie użytkownikiem portalu randkowego to powód do wstydu, a ja się pytam czego ma się wstydzić osoba, która jest uczciwa i wymaga tego samego od innych. Niestety na portalu randkowym można spotkać różnych mężczyzn i dlatego zdecydowałam się wyróżnić kilka typów mężczyzn, których można poznać w sieci.
./uploads/angelrebelde/06b88d994f4fd856152620b999033a67.jpg

1. Podrywacz umiejętnie sprawia wrażenie zainteresowanego tobą, ale tak naprawdę zależy mu tylko na jednym. Ten typ stawia bardziej na ilość niż jakość. Zazwyczaj jest zabawny, uśmiechnięty, wygadany, czarujący, jednak z drugiej strony może być lekko złośliwy, uszczypliwy, bezpośredni i bezczelny. Wydaje się facetem bardzo pewnym siebie, ale zazwyczaj jest próżny i zarozumiały. Umiejętność mówienia komplementów ma wyuczoną do perfekcji.

2. Romantyk wierzy w miłość i nie boi się mówić o swoich uczuciach. Jest bardzo wrażliwy, bardzo łatwo go urazić i sprawić mu przykrość. Zdarza się, że pisze listy i wiersze. Zazwyczaj jest to miły i czuły facet, który będzie cię dobrze traktował, ale jest jedno Ale... Zdarzają się przypadki że czasami prawdziwa z niego Drama Queen, lubi dramatyzować i przeżywać bardziej niż inni.

./uploads/angelrebelde/c88721c82eef59d447c82396dcfd6326.jpeg

3. Sportowiec występuje w 2 odmianach: sam lubi aktywnie spędzać czas oraz drugi typ, który sport traktuje jako rozrywkę w tv. Pierwszy to mężczyzna który lubi aktywnie spędzać czas łącząc to ze zdrowym odżywianiem. Taki facet lubi dbać o swoje ciało i zdrowie. Jego znakiem rozpoznawczym jest umięśniona sylwetka i sportowe gadżety. Ten facet bardzo ceni sobie zdrowe odżywianie, więc nie zdziw się jeśli będzie cię przekonywał do rezygnacji z słodyczy bądź rzucenia palenia. Jeśli planujesz zmienić tryb życia i potrzebujesz inspiracji lub motywacji, to możesz liczyć na jego wsparcie. Natomiast  drugi to typ faceta, który sport traktuje jako rozrywkę i wyłącznie w telewizji, przy czym lubi do tego podkradać niezdrowe przekąski typu fast food. Zazwyczaj jest również zapalonym kibicem jakiejś drużyny sportowej, więc jego dziewczyna musi mieć podobne zainteresowania. Raczej nie lubi być stawiany pod ścianą "mecz albo ja".

./uploads/angelrebelde/e8523426aae6432bbf0f96bbdbc047d0.jpg

4. Geek charakteryzuje go zgłębianie wiedzy w konkretnej dziedzinie. Ma jasno sprecyzowane hobby, któremu poświęca mnóstwo czasu. Można powiedzieć, że jest specjalistą w swojej dziedzinie. Z reguły szuka kobiety o podobnych zainteresowaniach, inteligentnych takich z którą mógłby porozmawiać na każdy temat.

5. Palanta poznasz go po tym, że jest pewny siebie, uwodzicielski, intrygujący. Sam cię podrywa, czujesz się przy nim wyjątkowa, ale kiedy on zauważa zaangażowanie z twojej strony, to on zaczyna się wycofywać. To facet który mógłby mieć każdą, więc dlaczego akurat przy tobie miałby się ustatkować. Kiedy on odchodzi ty zastanawiasz się co zrobiłaś nie tak i jak odzyskać jego zainteresowanie? Czasami bywa tak, że odzywa się do ciebie po dłuższej przerwie, ale robi to wyłącznie z nudów, że nie ma innych planów na weekend. Jeśli chciałabyś mieć go tylko dla siebie, to musisz zastosować jego własne reguły gry. Niech sam poczuje jak to jest zabiegać o czyjeś zainteresowanie. Nie okazuj mu tego, że boisz się go stracić i nie przymykaj oczu na jego wybryki. Pokaż mu, że znasz swoją wartość i sama również nie zapominaj o tym.

./uploads/angelrebelde/38c729d4cdb24f8481038044236c7d93.jpg

6. Nieśmiały - czasami trudno odczytać jego intencje. To że nie robi żadnego kroku, nie zaprasza cię na spotkanie to najzwyczajniej oznacza strach przed odrzuceniem, zwłaszcza że jest przekonany, że prawdopodobnie jesteś dla niego za dobra oraz daleko poza jego zasięgiem. Dla pewnego siebie faceta odrzucenie nie stanowi aż tak dużego problemu, ale dla nieśmiałego to ogromny cios w jego samoocenę.  Jeśli wpadł ci w oko nieśmiały mężczyzna musisz go jakoś onieśmielić, powiedzieć mu że jesteście sobie równi i może liczyć na twoją życzliwość. Powiedz mu jakiś komplement, bo mężczyźni też lubią je otrzymywać. Mimochodem zwróć uwagę, że macie podobne zainteresowania, a potem on już sam wpadnie na pomysł "to kiedy się spotkamy?".

A kogo wy dodałybyście do powyższej listy?

11 lubi to
1
208
1 komentarzy

Toshi_duff
0

Hahaha 5 typ to 3/4 facetów na jakie się trafia :D
Zapraszam do siebie :)

odpowiedz

Toshi_duff
0

Hahaha 5 typ to 3/4 facetów na jakie się trafia :D
Zapraszam do siebie :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda