Jak sprawić, aby wakacyjna miłość przetrwała?
10.07.2019

Jak sprawić, aby wakacyjna miłość przetrwała?

autor
Lato, gorące, długie wieczory, słońce, plaża, beztroska, brak obowiązków… To zawsze sprzyja zakochaniu. Wakacyjne związki najczęściej są bardzo namiętne, ale także krótkotrwałe. Nic dziwnego, że w lato łatwo tracimy głowę i dajemy ponieść się chwili. Niestety powrót z wakacji do normalnego, codziennego życia może okazać się trudy. Najczęściej zależy nam, aby nasz gorący romans przetrwał próbę czasu. Co robić, aby tak się stało? Przeczytaj kilka rad, a na pewno stanie się to dużo łatwiejsze.
./uploads/zuzamt/95b127c2d285ca7bfe85f8a2effb972a.jpg
Fot: weheartit.com
1. Poznajcie się

Gdy na wakacjach poznasz chłopaka swoich marzeń, zrób wszystko, abyście przez te kilka lub kilkanaście dni jak najlepiej się poznali. Może się okazać, że jednak nie macie wielu wspólnych tematów, a wasze podejście do życia diametralnie się różni. Nie zawsze facet, który wygląda fantastycznie i jest totalnie w naszym typie, ma także wiele do zaoferowania pod względem intelektualnym i emocjonalnym. Z drugiej strony możliwe, że im lepiej będziecie się poznawać, tym bardziej będziesz się utwierdzać w przekonaniu, że to ten jedyny. W takim przypadku warto zrobić wszystko, aby Wasza znajomość przetrwała także po powrocie z urlopu. Dowiedz się, czym się interesuje, jakie są jego pasje, co ceni w życiu, jakimi wartościami się kieruje. Im lepiej się poznacie, tym łatwiej będzie Wam nawiązać więź i kontynuować znajomość także po powrocie z wakacji.   
./uploads/zuzamt/5efc5793cfa8cc8adb994d46fcbab4e0.jpg
Fot: weheartit.com
2. Bądź nieco niedostępna

To żelazna zasada każdego (nie tylko wakacyjnego) związku. Jeśli chcesz, aby chłopak szybko stracił dla Ciebie głowę, nie możesz podawać mu wszystkiego na tacy. Bądź nieco tajemnicza i niedostępna. Stwórz relacje, w której to on będzie za Tobą biegał i się o Ciebie starał. Nie możesz być dostępna na każde jego zawołanie, nie proponuj za każdym razem spotkań jako pierwsza. Daj chłopakowi pole do starania się i zabiegania o Ciebie. Dzięki temu na koniec wakacji, będzie czuł niedosyt i bardzo entuzjastycznie podejdzie do pomysłu spotkania się po powrocie. 
./uploads/zuzamt/5f05be7798e409bdc74857766d434142.jpg
Fot: weheartit.com
3. Upewnij się, że on też jest wolny

Niektórzy faceci uważają, że to co się dzieje na wakacjach, zostaje na wakacjach. Nie jest to fair zachowanie, dlatego jeśli poznasz chłopaka, który Ci się naprawdę spodobał, upewnij się, że jest wolny i żadna dziewczyna nie czeka na niego w domu. W przeciwnym razie Twoje szanse na stworzenie stałego związku po powrocie są marne. Nie chcesz być przecież czyjąś wakacyjna zabawką. Jeżeli usłyszysz od chłopaka, że ma dziewczynę, ale ona została w domu i o niczym się nie dowie – uciekaj od niego jak najszybciej i nie baw się w jego gierki. 
./uploads/zuzamt/9e34f63af80028562b7821954612b2b1.jpg
Fot: weheartit.com
 4. Poznaj jego znajomych

Często znajomi są kluczem do lepszego poznania chłopaka. Jeśli Twój obiekt westchnień wybrał się na wakacje z paczką kumpli, Twoje zadanie będzie ułatwione. Przez te kilka dni postaraj się ich poznać i polubić. Pamiętaj, że mogą być dla Ciebie bardzo pomocni w kilku kwestiach: posiadają informacje na temat Twojego wakacyjnego chłopaka i pewnie chętnie się nimi podzielą oraz mogą Ci pomóc w nawiązaniu z nim kontaktu po powrocie z wakacji. Przy okazji możesz poznać naprawdę fantastycznych nowych ludzi, z którymi może stworzysz nowe przyjaźnie.  
./uploads/zuzamt/fd4c6fd0fdc841e9e5c20d761d76bc3d.png
Fot: weheartit.com
5. Umówcie się na randkę po wakacjach

Jeśli czujesz, że ta znajomość ma potencjał, aby przerodzić się w stały związek, to zawalcz o to. Pod koniec wyjazdu możesz rzucić propozycję randki. Aby chłopak się nie wystraszył, że robi się zbyt poważnie, nie proponuj tego w poważny sposób, tylko bardziej na luzie. Może lubicie podobny rodzaj muzyki, a niedługo odbędzie się ciekawy koncerty? Możecie umówić się, że razem na niego pójdziecie.
 
./uploads/zuzamt/123c103086ca1170400e3164689d59f7.jpg
Fot: weheartit.com
6. Nie składajcie żadnych deklaracji

Nawet jeżeli Twoje serce zaczyna bić szybciej na jego widok, nie składaj mu żadnych deklaracji ani nie wyznawaj miłości. Jeszcze jest na to za wcześnie. Nie róbcie sobie wzajemnych, złudnych nadziei.  Przecież nie chcesz później cierpieć, jeśli okaże się, że ze wspólnych planów nic nie wyszło. Podejdź do całego tematu na luzie i potraktuj go, jak wakacyjną przygodę. Jeśli jesteście sobie pisani, na pewno jeszcze się spotkacie.  
13 lubi to
1
2575
  • udostępnij
1 komentarzy

ksanaru
0

yes​​​​​​​

odpowiedz

ksanaru
0

yes​​​​​​​

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda