JAK DOBRZE WYPAŚĆ NA PIERWSZEJ RANDCE?
11.07.2019

JAK DOBRZE WYPAŚĆ NA PIERWSZEJ RANDCE?

autor
Pierwsza randka to wbrew pozorom trudna gra, którą trzeba bardzo rozważnie i delikatnie rozegrać gdyż najmniejszy błąd może zaważyć na dalszej znajomości. Oczywiście większość błędów popełniamy nieświadomie bo jesteśmy zdenerwowani i podekscytowani. Ironia pierwszych randek jest taka, że choćbyśmy się starali z całych sił dobrze wypaść to zawsze coś pójdzie nie tak.
CZEGO NIE MÓWIĆ
./uploads/Muszka/2d8a4c1b00177fae46da0bbe013d18b3.png
- Pierwszym klasycznym błędem jest opowiadanie o byłych partnerach.
- Nie przesadzaj również w druga stronę, tzn. nie wychwalaj za bardzo byłego partnera
- Unikaj tematu odnoszącego się do ilości partnerów
- Rozmawiaj raczej na luźne tematy typu jakie lubisz czytać książki, jakie są twoje ulubione filmy, o podróżach, o twoich pasjach i zainteresowaniach.
MOWA CIAŁA
./uploads/Muszka/51efd0212cc61c5ff08a105c94935df9.jpg
- Zwracaj uwagę na to, jaką pozę przybiera twój rozmówca. Jeżeli chce siedzieć bliżej Ciebie, to oznacza, że jest w dużej mierze Tobą zainteresowany.

- Również najmniejsze gesty wiele mówią o partnerze. Jeśli partner odgarnie ci włosy z twarzy lub strąci paprocha z nosa, to nie dlatego że ujmuje to Twojej urodzie ale że jest Tobą zainteresowany i zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły.

- Nawet stopy podpowiedzą ci, o czym myśli twoja sympatia. Jeżeli spostrzeżesz, że ułożone są w twoim kierunku, możesz mieć pewność że liczy on na dalszą znajomość. Jeżeli ustawione są w inny sposób, może to oznaczać że nie jest zaangażowany w takim stopniu jak ty byś tego chciała.

- Zwróć też uwagę na ułożenie rąk.  Jeżeli dłoń spoczywa na stoliku to przypuszczalnie w następnej kolejności partner chciałby cię dotknąć, a to znaczy że chciałby być nieco „bliżej Ciebie”. Ale nie wie czy ty też tego chcesz. Jeśli ręce są splecione z przodu, to znak że partner nie chce albo może mieć trudność z otwarciem się na druga osobę. Jeżeli ręce spoczywają na nogach, to znak że będzie unikać kontaktu fizycznego, a pocierając dłońmi o uda może sugerować że chciałby już wyjść.

- Bawienie się przedmiotami, typu łyżeczka, serwetka, przybornik na przyprawy to oznaka znudzenia i braku zainteresowania, błądzenia myślami gdzie indziej.
 
MIEJSCE RANDKI
./uploads/Muszka/69c6d319e64beac0e0e20c281cbce585.jpg
Najlepiej zacząć od miejsc zwykłych, codziennych, gdzie nie jest wymagane zakładanie krawata. Pokaż, że potrafisz się bawić i zabierz dziewczynę na koncert, mecz (pod warunkiem, że kibicujecie tej samej drużynie), bilard czy squasha. Unikaj jak ognia pięciogwiazdkowych restauracji, gdzie obydwoje będziecie się czuli skrępowani. Impreza sportowa lub randka "aktywna" da wam temat do rozmowy, dzięki czemu nie będzie co chwilkę zapadać krępująca dla obydwojga cisza.
16 lubi to
1
2613
  • udostępnij
1 komentarzy

ksanaru
1

yes​​​​​​​

odpowiedz

ksanaru
1

yes​​​​​​​

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda