Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kultowy film powraca! Kiedy premiera?
10.06.2019

Kultowy film powraca! Kiedy premiera?

Film "Legalna Blondynka" z Reese Witherspoon w roli głównej miał swoją premierę kilkanaście lat temu. Komedia okazała się wielkim hitem i dołączyła do popkuturowego kanonu. Prawie każdy na początku lat dwutysięcznych kojarzył lubującą się w różu studentkę prawa. Po długiej przerwie ukaże się trzecia część!

"Legalna Blondynka" to film na podstawie książki Amandy Brown. Przedstawia historię dziewczyny, która rozpoczyna studia prawnicze na Harvardzie. Chce w ten sposób udowodnić, że jest równie inteligentna jak jej były chłopak. 
Zobaczcie zwiastun pierwszej części :)

Widzowie pokochali otaczającą się różem, bezpretensjonalną Elle Woods. Niewiele później pojawiła się druga część filmu, w którym Elle Woods walczy o prawa zwierząt w amerykańskim Kongresie. 

Reese Witherspoon potwierdziła swój udział w najnowszej produkcji, zamieszczając krótki filmik na Instagramie z podpisem "It’s true... #LegallyBlonde3". Spotkało się to z dużą aprobatą wśród fanów. Na razie prace nad nowym filmem dopiero sie zaczynają. Premiera zapowiadana jest na 14. lutego 2020 roku. Wybierzecie się do kin?

./uploads/KatarzynAp/892c297d3293dd2b8f278711bfb21f64.png

instagram.com/reesewitherspoon

17 lubi to
3
365
3 komentarzy

stomatostudent

dawidoff141
0

👍

odpowiedz

stomatostudent

dawidoff141
0

👍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda