KYLIE JENNER NAJMŁODSZĄ MILIARDERKĄ NA ŚWIECIE
07.03.2019

KYLIE JENNER NAJMŁODSZĄ MILIARDERKĄ NA ŚWIECIE

Magazyn Forbes przyznał tytuł najmłodszej miliarderki 21-letniej Kylie Jenner.
Najmłodsza z sióstr Kardashian Jenner założyła swój własny biznes kosmetyczny w wieku 18 lat. Inspiracją do debiutanckiego produktu Kylie były kompleksy z młodości celebrytki dotyczące rozmiaru jej warg. Zestawy Kylie Lip Kit zadebiutowały w 2015 roku i wyprzedały się ... w ciągu minuty! 

W ofercie firmy Kylie na samym początku pojawiły się pomadki. Dziewczyny z całego świata oszalały na ich punkcie. Gwiazda social media stopniowo poszerzała swój asortyment o inne produkty. W wywiadzie dla Forbes Kylie wyznała, że jej mama Kris Jenner nie wierzyła w powodzenie jej biznesu i musiała zainwestować własne pieniądze. W czasie pierwszych 18 miesięcy firma wygenerowała przychód w wysokości 4,2 miliona USD. 

W marcu 2019 roku magazyn Forbes potwierdził, że Kylie jest oficjalnie najmłodszą miliarderką na świecie. Kylie wyprzedziła nawet Marka Zuckerberg założyciela i CEO Facebooka, który dorobił się takich pieniędzy w wieku 23 lat.
./uploads/NataliaSisik/320fc8faf187c1ab13d7bf58df369f23.png
Kylie zawdzięcza popularność swojej marki dzięki mediom społecznościowym.  Instagram młodej bizneswoman obserwuje ponad 120 milionów osób, a jej brand śledzi prawie 20 milionów osób.
8 lubi to
0
1183
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój