Najstarsze kanały YouTube, które nadal robią furorę
10.02.2019

Najstarsze kanały YouTube, które nadal robią furorę

autor
Nie tak dawno temu pisaliśmy o kanałach, które w 2018 roku zdobyły najwięcej nowych subów. Dziś postanowiliśmy się przyjrzeć tym starszym, które nadal subskrybowane są przez setki tysięcy, a nawet miliony widzów! Przy okazji do każdego opisu wrzucamy Wam najnowszy i najstarszy filmik każdego Youtubera, żebyście sami mogli porównać jak zmieniła się ich twórczość.
1. AbstrachujeTV
Chłopaki z Abstra założyli swój kanał w październiku 2012 roku. Nadal regularnie publikują filmy, a liczba 3 milionów subskrypcji cały czas rośnie. Ich pierwszy film – „Co mówią gimbusy?” – ma 7 milionów wyświetleń! 
2. Niekryty Krytyk
Kanał Niekrytego Krytyka obecnie ma aż 330 milionów wyświetleń! Został założony w 2006 roku, jednak pierwszy film opublikowano na nim w lipcu 2009 roku. Od lat gromadzi wokół siebie setki tysięcy fanów!  
3. Red Lipstick Monster
Ewa założyła swój kanał w 2012 roku. Od tego czasu regularnie zdobywa nowych widzów! Niesamowita jest także przemiana, którą przeszła sama Ewa. Jej widzowie przez 7 lat mogli obserwować, jak zmienia się wygląd i styl Youtuberki. 
4. Stuu
Chociaż Stuu najwięcej sławy zdobył w ostatnich latach, to mało kto wie, że jego kanał istnieje od 2011 roku i tym samym zalicza się do jednego z najstarszych kanałów w Polsce. Stuu zaczynał jako twórca kanału gamingowego, a teraz zajmuje się trochę innymi filmami. Obecnie zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem subskrypcji! Sprawdźcie sami, jak zmieniał się jego kanał: 
5. Krzysztof Gonciarz
Zapytaj Beczkę to legendarna seria Gonciarza, która istnieje od 2011 roku. Od tego czasu życie Youtubera wywróciło się do góry nogami – jak pewnie każdy wie, Krzysiu ma teraz firmę w Japonii i prowadzi mnóstwo innych kanałów! Mimo wszystko, Zapytaj Beczkę, które obecnie współtworzy Mieciu Mietczyński, nadal zdobywa setki tysięcy wyświetleń.https://www.youtube.com/watch?v=APE3f1S4CG8
Koniecznie dajcie znać, czy oglądacie tych Youtuberów. Być może któryś z nich nadal jest Waszym ulubionym? Piszcie! :D
16 lubi to
2
1209
  • udostępnij
2 komentarzy

Toshi_duff
1

Abstra byli super teraz mam wrażenie że idą po na łatwiznę 

odpowiedz

Monitavlog
0

Niekryty Krytyk dalej trzyma poziom. Abstrachuje...to już nie to samo

odpowiedz

Monitavlog
0

Niekryty Krytyk dalej trzyma poziom. Abstrachuje...to już nie to samo

odpowiedz

Toshi_duff
1

Abstra byli super teraz mam wrażenie że idą po na łatwiznę 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda