Powrót „Plotkary” – jest oficjalny teaser! Co wiemy o „Gossip Girl” 2021?
01.06.2021

Powrót „Plotkary” – jest oficjalny teaser! Co wiemy o „Gossip Girl” 2021?

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że powstanie reboot kultowego serialu „Gossip Girl” znanego w Polsce jako „Plotkara”. Pamiętacie to słynne „XOXO, Gossip Girl”? Teraz znów je usłyszymy. Jakiś czas temu potwierdzono doniesienia o powrocie produkcji. Niedawno pojawił się zwiastun. Co wiemy o nowej „Plotkarze”? (teaser na końcu artykułu)

„Plotkara” 2021 – teaser, plakaty i informacje

Serial ma miliony fanów na całym świecie. HBO Max, licząc na to, że poruszy serca widzów i wywoła nostalgię, postanowił wznowić nagrywanie historii o plotkarze. Tym razem akcja będzie się rozgrywać w 2021 roku i obejmie zupełnie nowe osoby. W końcu to reboot, nie kontynuacja losów bohaterów znanych z lat 2007-2012 (tak, pierwotny serial „Gossip Girl” ma już tyle lat!). Wiemy jednak, że za narrację znów będzie odpowiadać Kristen Bell i jej uroczy głos z charakterystycznym „XOXO, Gossip Girl”. 
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/6ed4c37e6bb09ab76a07feec4c65449e.jpg

W kręceniu odcinków nowej „Plotkary” wezmą też ludzie odpowiedzialni za sukces jej pierwszej wersji – między innymi Josh Schwartz i Stephanie Savage. 
 
Kogo zobaczymy w nowej obsadzie? Będą to mało nam znani aktorzy: Emily Alan Lind, Tavi Gevinson, Jordan Alexander, Whitney Peak, Eli Brown, Jason Gotay,  Johnathan Fernandez... i boski Thomas Doherty znany z "Wampiry: Dziedzictwo". Nie wiemy na razie, czy w nowej “Gossip Girl” pojawi się ktoś z pierwotnej obsady – wszystko jest jednak możliwe. 
 

Kiedy premiera nowej „Plotkary”?

Nowa wersja „Gossip Girl” ma pojawić się już niedługo. HBO Max zapowiedział premierę na lato – 8 lipca. Jest to jednak dla amerykańskiej widowni. Polski oddział HBO nie poinformował jeszcze, kiedy „Plotkara” zawita do naszego kraju i czy będzie dostępna na platformie HBO GO. A może premiera odbędzie się wraz z startem HBO Max w Polsce? 
 

0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda