"Zamiana z księżniczką" świąteczny film z VANESSĄ HUDGENS!
06.12.2018

"Zamiana z księżniczką" świąteczny film z VANESSĄ HUDGENS!

Choć erę High School Musical dawno mamy dawno za sobą, to dla Vanessy Hudgens to był przełomowy i najlepszy moment w karierze. Po kilku latach szum wokół młodej aktorki ucichł i nie daje nam się ona zapamiętać w nowej roli. Czy więc nowy film z tą właśnie postacią w roli głównej pomoże jej w powrotnej drodze na szczyt? Przekonajmy się! Zaczynamy!
1. O czym jest nowy film „Zamiana z księżniczką”?
./uploads/found oblivion/a0aaf3aad73781a3720ce23bcd67de5e.jpg
Film opowiada o zamianie miejscami dwóch łudząco podobnych kobiet: cukierniczki Stacy i księżniczki Margaret. Brzmi znajomo? Choć analogiczne historie są bardzo często powielane w wielu produkcjach, to jednym z największych plusów tej jest to, że dzieje się w Święta. Jak wiadomo to magiczny czas, więc działa na wielką korzyść filmu.
2. Czy warto go zobaczyć?
./uploads/found oblivion/0b6b7b364d9ad46e4c75eaea33de4807.jpg
Pomimo cukierkowej atmosfery, która narzuca Boże Narodzenie, film zbiera pozytywne recenzje. Widzowie doceniają złożoność bohaterów i przedstawienie historii. Taka produkcja jest idealna na spędzenie wolnego czasu w świątecznej atmosferze na kanapie, z rodziną i kubkiem gorącego kakao przed telewizorem!
3. Kiedy i gdzie można go obejrzeć?
./uploads/found oblivion/090533f520fc3a377aecdc584399558f.jpg
Nie musicie nawet ruszać się z domu! Film jako produkcja Netflixa jest dostępny już dzisiaj na ich platformie. Czyż nie warto wprowadzić się chociaż odrobinę w ten świąteczny nastrój? Myślę, że każdemu z nas zrobi się weselej, gdyż Święta tuż tuż…
Zdjęcia pochodzą ze stron: youtube.com, netflix.com, kraisfilm.pl
19 lubi to
1
575
  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój