"Zamiana z księżniczką" świąteczny film z VANESSĄ HUDGENS!
06.12.2018

"Zamiana z księżniczką" świąteczny film z VANESSĄ HUDGENS!

Choć erę High School Musical dawno mamy dawno za sobą, to dla Vanessy Hudgens to był przełomowy i najlepszy moment w karierze. Po kilku latach szum wokół młodej aktorki ucichł i nie daje nam się ona zapamiętać w nowej roli. Czy więc nowy film z tą właśnie postacią w roli głównej pomoże jej w powrotnej drodze na szczyt? Przekonajmy się! Zaczynamy!
1. O czym jest nowy film „Zamiana z księżniczką”?
Film opowiada o zamianie miejscami dwóch łudząco podobnych kobiet: cukierniczki Stacy i księżniczki Margaret. Brzmi znajomo? Choć analogiczne historie są bardzo często powielane w wielu produkcjach, to jednym z największych plusów tej jest to, że dzieje się w Święta. Jak wiadomo to magiczny czas, więc działa na wielką korzyść filmu.
2. Czy warto go zobaczyć?
Pomimo cukierkowej atmosfery, która narzuca Boże Narodzenie, film zbiera pozytywne recenzje. Widzowie doceniają złożoność bohaterów i przedstawienie historii. Taka produkcja jest idealna na spędzenie wolnego czasu w świątecznej atmosferze na kanapie, z rodziną i kubkiem gorącego kakao przed telewizorem!
3. Kiedy i gdzie można go obejrzeć?
Nie musicie nawet ruszać się z domu! Film jako produkcja Netflixa jest dostępny już dzisiaj na ich platformie. Czyż nie warto wprowadzić się chociaż odrobinę w ten świąteczny nastrój? Myślę, że każdemu z nas zrobi się weselej, gdyż Święta tuż tuż…
Zdjęcia pochodzą ze stron: youtube.com, netflix.com, kraisfilm.pl
14 lubi to
0
313
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

Moda