Puste teksty, zero treści. Internet jest tym zalany
03.07.2015

Puste teksty, zero treści. Internet jest tym zalany

 

 

Teksty na blogach dzielę na dwie kategorie. 1. Opisywanie tego co się ma na sobie (jakby nikt nie widział tego na zdjęciach) i opowieść,że kupiło się to tu i tam, taka była świetna okazja, a w ogóle to spódnica jest sprzed trzech lat, a tu proszę jak się wpisuje w trendy! Koszula w stylu boho MUST HAVE, najnowszy trend, do tego cieliste szpileczki,które każda z was powinna mieć w swojej szafie!

2. Osobiste wynurzenia czasem połączone ze sloganami. "Dumałam sobie ostatnio nad lampką wina i doszłam do wniosku, że ostatnie pięć lat upłynęło mi jak jeden dzień." Poruszające historie i głębokie teksty o przyjaźni (Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Przekonałam się o tym ostatnio, kiedy chorowałam i tylko jedna koleżanka przyniosła mi zeszyty, żebym mogła sobie odpisać lekcje.) 
Oczywiście wymyśliłam sobie te konkretne fragmenty, ale wiecie o czym mówię. Puste teksty, zero treści. Internet jest tym zalany, choć oczywiście nie mówię, że każdy blog taki jest.
Czasem pytacie dlaczego nic nie piszę.
Wrzucam tylko zdjęcia, bo traktuję tego bloga jako formę wyrażenia swojej estetyki. Brzmi całkiem nieźle, prawda? Na podstawie zdjęć można tylko określić mój styl, preferencje kolorystyczne (dość ubogie). Tymczasem tekst wiąże się z treścią. Z pokazaniem siebie, swojego punktu widzenia, swoich przemyśleń, to kim jesteśmy, a nie jak wyglądamy. Ekshibicjonizm w najczystszej postaci to mój snapchat (karolakoszowska) - co jem, co robię, co czytam, jakich kosmetyków używam. Szybkie przekazy, to co polecam. Ale na blogu postaram się o ambitniejszy przekaz i nie mam na myśli egzystencjalno-filozoficznych pseudomądrości. Szykujcie się na subiektywne komentarze wystaw. Może uda mi się przemycić trochę wiedzy, zainteresować kogoś sztuką i czymś więcej w życiu, niż nowe buty. Zobaczymy :D
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odwiedzajcie blog Koszi - koszikoszi.blogspot.com
 
Będziemy bardzo wdzięczni za obserwacje na blogspocie, wystaraczy kliknąć po prawej stronie. Tam codzienie zajawki najciekawszych wpisów :)
 
 
 
 
  • udostępnij
2 komentarzy

eluminiunek
0

super

odpowiedz

Oliwia-Głuszko
0

;)mądry wpis

odpowiedz

eluminiunek
0

super

odpowiedz

Oliwia-Głuszko
0

;)mądry wpis

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda