Koncert Justina. „Wygrałam życie” - Littlemooonster96 płacze na Snapchacie
11.11.2016

Koncert Justina. „Wygrałam życie” - Littlemooonster96 płacze na Snapchacie

 

 

 

Ten dzień z pewnością był jednym z najważniejszych i niezapomnianych wydarzeń dla wielu fanów Justina Biebera. Piosenkarz wystąpił w piątkowy wieczór w Tauron Arenie w Krakowie. Jest to już druga jego wizyta w Polsce - ostatni raz Bieber odwiedził nas w 2013. roku.

 

 

Kto nie był na miejscu, może sobie tylko wyobrazić piski i krzyki wniebowziętych dziewcząt, kiedy po raz pierwszy Justin wysunął się z samochodu, ukazując się w pełni przed obliczem setek fanów.

 

 

 

 

 

Ekscytacja i uniesienie z powodu zobaczenia na żywo gwiazdy ogarnęła również lokalne gwiazdy. Przykładem może być chociażby Angelika Mucha, znana jako Littlemooonster96, która chwali się na swoich social mediach, że była jedyną osobą, która w jakikolwiek sposób miała bezpośrednią styczność z muzykiem. O co chodzi? Dokładnie o fakt dotknięcia na moment jego dłoni.

 

 

 

 

 

 

"Położyłam na jego ręce swoją rękę... i to jest ta ręka, która dotknęła Justina Biebera” – mówi ze wzruszeniem Angelika na swoim Snapchacie.

 

 

 

 

 

 

„Nie wierzę, że ja dokonałam tego!” – dodaje.

 

 

 

 

 

 

Jest czego zazdrościć Angelice? Niektórzy Beliebers wręcz zielenieją, inni szczerze gratulują pod zdjęciem na Instagramie spełnienia jej marzenia.

 

 

 

 

Ola Szkiłądź

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda