Jak wyglądać modnie, nie wydając fortuny?
25.10.2016

Jak wyglądać modnie, nie wydając fortuny?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak często otwierasz rano szafę, myśląc „nie mam co na siebie ubrać”? Dzięki tym kilku wskazówkom i odrobinie organizacji jesteś w stanie to zmienić…

 

A więc do dzieła!

 

1. Uporządkuj szafę. Pozbądź się wszystkich rzeczy, których nienawidzisz i nie nosisz. Ubrania, za którymi nie przepadasz nie pomogą ci skompletować wymarzonej szafy. Rzeczy której nie nosiłaś od ponad roku, pewnie już nigdy na siebie nie włożysz. Wyrzuć ją i zrób miejsce na nowe ubrania. Aha, i dodatkowa wskazówka. Załóż konto na portalach tj. Vinted czy Szafa, gdzie, bez dodatkowych opłat, możesz sprzedać ubrania które już ci się znudziły.

 

 

2.    Zwyklaki. Jestem osobą, która uwielbia czarne spodnie. Konkretnie czarne, Topshopowe JONI jeans z wysokim stanem. Gdy rano się spieszę, nie muszę martwić się przynajmniej o jedną część swojej garderoby. Warto oprzeć swoją szafę o kilka podstawowych ubrań jak gładkie koszulki i porządne jeansy. Nawet w pośpiechu będziesz wyglądać bardzo dobrze!

 

 

 

 

 

 

 

 

3.    First In/Last Out Podobno nosimy tylko 20% ubrań zgromadzonych w naszej garderobie. Strategia „first in/last out” uniemożliwia nam noszenie kilku sztuk non-stop. Na czym polega? Strój, który z siebie zdejmujesz powieś w najdalszym miejscu swojej szafy, to pozwoli ci zobaczyć jakich ubrań jeszcze nie nosiłaś i częściej korzystać z pozostałych 80%.

 

 

 

 

 

 

 

 

5.    Monochromatycznie stylizacje. Sama nie lubię nosić kolorów i źle się w nich czuję. Jednolite kolorystycznie stylizacje nie muszą być nudne. Co więcej, jest to jeden z najważniejszych trendów jesieni. Dobieraj do siebie rzeczy z różnych materiałów i o różnych fakturach, by stworzyć bardzo modną, codzienną stylizację.

 

 

 

 

 

 
Weronika Iglewska

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda