Przegląd Instagrama: polskie fit dziewczyny
07.10.2016

Przegląd Instagrama: polskie fit dziewczyny

 

 

 

 

Niezależnie, co nami kieruje - chęć zmotywowania się, poszukiwanie inspiracji i przepisów na zdrowe posiłki, otrzymanie wskazówek treningowych, czy po prostu podziwianie piękna kobiecej formy - chyba wszyscy lubimy ogladać zdjęcia wysportowanych dziewczyn. :)

Dlatego w tym odcinku przeglądów instagramowych przedstawiam Wam 10 najlepszych* profili fitnessek. Żeby było jeszcze apetyczniej, wszystkie dziewczyny są z Polski. W końcu co nasze, to najlepsze. :>

 

 

 

 

 

 

1. Kasia Dziurska

 

Jedna z najbardziej charakterystycznych i cenionych fitnessek w Polsce. Kasia jest trenerką i zawodniczką bikini fitness, mistrzynią świata w Fitness Figure oraz Vicemistrzynią federacji NAC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Sylwia Szostak

 

Uwielbiasz być motywowana? Koniecznie zaobserwuj profil Sylwii, modelki, która z drobnej chudzinki stała się kształtną, umięśnioną kobietą. Stało się to miedzy innymi za sprawą Akopa Szostaka, męża Sylwii, a zawodowo trenera najlepszych zawodników kulturystyki w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Monika Bodalska

 

Osiemnastoletnia zawodniczka kulturystyczna, której przygoda z siłownią zaczęła się 2 lata temu. Monika od razu zakochała się w ciężarach, czego niesamowite efekty można zobaczyć na zdjęciach. ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Paulina Kuczyńska

 

Paulina to miłośniczka fitnessu i zdrowego stylu życia. Publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, żeby zmotywować siebie oraz innych do ćwiczeń. Na jej profilu znajdziemy nie tylko zdjęcia formy, ale i kulinarne wytwory Pauliny, która prowadzi również bloga i kanał na Youtube.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Oliwia Dynak

 

Ambasadorka marki Trec. Większość swojego dnia spędza na siłowni, gdzie trenuje i pracuje, a także robi niesamowite zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Alicja Janowicz

 

Trenerka i modelka fitness z Warszawy. Warto zaobserwować jej profil nie tylko ze względu na świetną formę, ale także na porządną dawkę motywacji oraz ciekawe przepisy kulinarne na „legalne” przysmaki (między innymi ciasto brokułowe).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Anna Karcz

 

Zawodniczka bikini fitness oraz vlogerka z Krakowa. Ania ma juz ponad 18 000 widzów na swoim kanale na Youtube, a na Instagramie chętnie prezetuje swoją sylwetkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Kaja Rybicka

 

Zawodniczka fitness sylwetkowego, aktualna Mistrzyni Polski. Ambasadorka teamu Trec Athlete. Kaja udowadnia, że kobieta umięśniona to kobieta piękna i pełna wdzięku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10. Szpilki Na Siłowni 

 

Gosia jest geodetką i instruktorką fitness, a jedną z jej pasji (oprócz treningów na siłowni) jest prowadzenie profilu na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia zarówno siebie i swojej sylwetki, jak i fit - potraw jej wykonania. Przepisy znajdziecie na blogu Szpilki na Siłowni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*wybór bardzo subiektywny. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

1

Są niesamowite

odpowiedz

Minsche 09/30 16:08:10
0

Ja znalazłem na instagram fajne przepisy i pomysł na fit dania !!!
https://instagram.com/fit_meal_evangeliny?igshid=1k7v5rqohi1a1

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Minsche 09/30 16:08:10
0

Ja znalazłem na instagram fajne przepisy i pomysł na fit dania !!!
https://instagram.com/fit_meal_evangeliny?igshid=1k7v5rqohi1a1

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

1

Są niesamowite

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda