BEGINNING
03.08.2016

BEGINNING

 

 

 

 

 

www.lilajanowska.com

www.lilajanowska.com

www.lilajanowska.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć kochani! Dzisiejszą notkę postanowiłam poświęcić na krótkie opowiedzenie Wam o moich początkach  w blogowaniu, jak to wszystko wyglądało z mojej perspektywy. 

Jak wiecie mieszkam w dosyć małym mieście (co już na dniach się zmieni aaaa) dlatego też, przy zakładaniu bloga wiedziałam, że nie będzie to takie proste. Liczyłam się z falą hejtu jaka padnie w moją stronę i wiecie co? wcale się nie pomyliłam. Nie chciałam pisać go tylko i wyłącznie dla siebie, więc wraz z pojawieniem się pierwszej notki, pokazałam moje "dziecko" na facebooku. Niektórzy przyjęli to dobrze, kibicowali mi, jednak o wiele więcej było osób śmiejących się ze mnie i z mojego "głupiego hobby". Nawet nie wiecie ile razy chciałam zamknąć stronę ze względu właśnie na ludzi, teraz bardzo się cieszę, że tego nie zrobiłam! Opinia innych nie powinna być czymś co zadecyduje o tym co robimy ze swoim życiem, teraz to wiem, wcześniej byłam o wiele słabsza psychicznie jeśli o takie rzeczy chodzi. 

Chciałam Wam przekazać, że aby życie było ciekawsze, warto mieć jakieś pasje, hobby. Fajnie jest tworzyć coś swojego i poświęcać temu czas. Początki nie są łatwe ale z czasem z Naszej pasji może urosnąć coś naprawdę pięknego. Tak jak ja się nie poddałam, Wy też nigdy tego nie róbcie, trwajcie w tym co sobie wymyśliliście i bądźcie inni niż cała reszta!

Na zakończenie tej notki chciałam zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie marki Neffos w którym możecie wygrać nowego smartfona! Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ, buziaki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shirt - Brandy Melville // Shorts - CLICK // Chocker - CLICK // Boots - Born2be

 

 

 

 

LILA JANOWSKA

 

MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND. SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING. I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda