KONKURS NEFFOS | ZAFUL
26.07.2016

KONKURS NEFFOS | ZAFUL

 

 

 

Julia Janulewicz Blog

 

Ostatnio przez pogodę dużo dni spędziłam w domu i dzisiaj zdałam sobie sprawę, że praktycznie połowa wakacji za nami i przydałoby się wykorzystać ten czas trochę aktywniej bez względu na to, co się dzieje za oknem. Chciałabym się w końcu spotkać ze znajomymi, którym niekiedy spotkanie obiecywałam od końca czerwca, dlatego powoli zbieram się zanim złapie mnie kolejny lipcowy deszcz.... Zdaję sobie sprawę, że jestem mało aktywna w ostatnim czasie na blogu i na youtubie (spokojnie, nagram coś jeszcze w te wakacje), ale myślę, że rekompensuję to dużą dawką zdjęć na instagramie czy snapchacie.

Chciałam ogłosić Wam też jeszcze jeden konkurs, bo mam ich trochę przygotowanych dla Was na te wakacje. Jest to konkurs organizowany przez markę NEFFOS, w którym udział mogą wziąć tylko osoby prowadzące bloga. Nagrody są bardzo atrakcyjne, a zwycięzca nie jest tylko jeden!

Zaraz spóźnię się na autobus (jak zwykle haha) więc żeby się nie rozpisywać wszystko o konkursie wraz z nagrodami i zasadami macie tu:KONKURS KLIK

Zostawiam Was ze zdjęciami i lecę, obserwujcie snapa (@julkajanulewicz), buziaki :*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

top klik

spodnie klik

buty Nike Air Max

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda