DDOB x DubDub x Fishskateboards x Inglot
14.07.2016

DDOB x DubDub x Fishskateboards x Inglot

 

 

 

 

 

Razem z Fishskateboards, marką Inglot oraz DubDub będziemy świętować premierę nowej kolekcji ubrań od Fishskateboards oraz innowacyjnej aplikacji DubDub!

 

Czym jest DubDub?

Dzięki nowej appce będziecie mogli w bardzo szybki sposób nagrać swoim smartfonem film, edytować go i opublikować w sieci. Wszystko zrobicie w kilka minut, używając tylko jednego narzędzia – bez zbędnych, specjalistycznych programów i ślęczenia przed komputerem. Co więcej, DubDub umożliwi Wam zarabianie poprzez publikację swoich filmików – jako jedyna aplikacja mobilna da Wam możliwość umieszczenia „pinezek” na ubraniach i gadżetach znajdujących się w filmie, które to przeniosą nas do sklepu, oferującego zakup danej rzeczy.

 

Bądźcie czujni i śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie, ponieważ będziemy Was na bieżąco informować, kiedy i w jaki sposób ściągnąć appkę DubDub!

 

 

Fishskateboards chyba nie musimy nikomu przedstawiać ;) Producent uwielbianych przez Was desek idzie o krok dalej i wypuszcza pierwszą kolekcję ubrań oraz longboardów!

 

 

 

 

 

 

 

Świętować będziemy oczywiście w doborowym towarzystwie naszych Ambasadorów. Już w ten weekend spotkamy się wszyscy w Warszawie. Z tej okazji blogerzy DDOB przygotują dla Was konkursy z ciekawymi nagrodami!

 

Więcej info już wkrótce!

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Mamolova
0

<3

odpowiedz

Mamolova
0

<3

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda