POKEMON GO – INTERNAUCI OSZALELI NA PUNKCIE TEJ GRY!
11.07.2016

POKEMON GO – INTERNAUCI OSZALELI NA PUNKCIE TEJ GRY!

 

 

 

 

 

 

Ta gra stała się totalnym hitem. W ciągu kilku dni od premiery Pokémon Go powstało tysiące memów na jej temat, pojawiła się już jedna ofiara śmiertelna, ale to nas nie odstraszyło - ludzie zaczynają coraz częściej chodzić po mieście i „polować” na Pokemony. Pomimo tego, że na europejską premierę musimy jeszcze trochę poczekać, to już i tak znaleźliśmy sposób na jej ściągnięcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czym jest Pokémon Go?

Jest to mobilna gra łącząca wirtualny świat z rzeczywistym, wypuszczona przez kolaborację Nintendo i Niantic. W dużym skrócie – polega na zbieraniu Pokemonów. Jednak żeby to zrobić, zazwyczaj trzeba wyjść z domu w celu ich znalezienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gra zaczyna już zbierać swoje żniwo. W Meksyku pewien młody człowiek spadł z mostu, próbując złapać wirtualnego stworka. Inna sytuacja zaś miała miejsce w USA, stanie Wyoming. Pewna 19- latka, w czasie kiedy próbowała złapać Pokemona na rzece, zobaczyła coś dziwnego w wodzie. Po chwili zorientowała się, że to ludzkie zwłoki!

 

Dosłownie w kilka godzin po premierze gry, zainteresowanie nią było tak wielkie, że serwery Niantic padły, a akcje Nintendo wzrosły o 10%. Także w Polsce nastąpił prawdziwy boom na zbieranie stworków. Codziennie pojawiają się nowe memy, a na fesbukowej tablicy coraz cześciej możemy zobaczyć, jak użytkownicy gry chwalą się nowymi Pokemonami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiesz, jak pobrać Pokémon Go? Info znajdziesz TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

skucinskaemi
0

dla mnie nie jest hitem

<a href="https://www.instagram.com/eskucinska/">Zapraszam do MNIE </a> 

odpowiedz

skucinskaemi
0

dla mnie nie jest hitem

<a href="https://www.instagram.com/eskucinska/">Zapraszam do MNIE </a> 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda