4 POWODY, ZA KTÓRE KOCHAM WIOSNĘ!
15.05.2016

4 POWODY, ZA KTÓRE KOCHAM WIOSNĘ!

 

 

 

 

Zima odeszła już dawno temu, a lato zbliża się wielkimi krokami. Nie możemy jednak zapomnieć o pięknej porze roku, którą jest wiosna! Poniżej przedstawiam Wam 4 powody za które kocham wiosnę.

 

 


1. Wiosną cały świat budzi się do życia.
Czy istnieje coś piękniejszego od patrzenia na budzący się na nowo do życia świat? Wszędzie dookoła pączki kwiatów. Wszystko dookoła staje się nagle zielone. Natura budzi się do życia.  Uwielbiam wiosnę!

 

 

 

2Nie jest zimno, ale też nie gorąco!
Wiosną nie marudzimy, że jest strasznie zimno czy potwornie gorąco. Temperatura jest idealna chyba dla każdego, dlatego marnowanie wiosny na siedzenie w domu jest okropne! Korzystaj z tak cudownej temperatury i wyjdź na dwór! ;)

 

 

 

 

3. Chęć do działania.
Czy tylko ja tak mam, że wiosną budzi się we mnie jakaś wcześniej nieznana energia i chęć do działania? To wiosną mam ochotę zmienić swoje życie, iść biegać czy zacząć (niekoniecznie).drastyczne zmiany.

 

 

 

4. Koniec z tysiącem warstw.
Wiosną uwielbiam również za to, że wychodząc z domu chwytam tylko bluzę i wychodzę. Nie martwię się o czapkę, kurtkę czy też rękawiczki, ale również nie martwię się, czy czasami się w czymś nie przegrzeję! Wiosna zdecydowanie sprzyja mojemu stylowi ;)

 

 

 


A tutaj macie moje propozycje ciuchów na wiosnę:

 

 

1. KLIK | 2. KLIK | 3. KLIK  (tylko 4 dolary!)| 4. KLIK (3$)

 

 

Blog Edyty - KLIK

1
  • udostępnij
1 komentarzy

domi0014
0

Podoba mi się punkt 4 :) 

domi0014
0

Podoba mi się punkt 4 :) 

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA - POSTANOWIENIA NOWOROCZNE
DDOB

Moda