WROCŁAW
23.04.2016

WROCŁAW

 

 

 

 

www.juliajanulewicz.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

płaszcz klik

spodnie Levis

sweterek h&m

torba Deichmann klik

buty Deichmann
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak się zdarza, że ostatnio prawie każdy weekend spędzam poza domem. Miejscem, które często odwiedzam jest Wrocław. Lubię to miasto z wielu powodów. Położone w miarę blisko od mojego miejsca zamieszkania tętniące życiem, z magicznymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą powoduje, że świetnie się tu czuję. To miasto spotkań twórców i  artystów, miasto, w którym zawsze się coś dzieje. Koncerty, festiwale i wydarzenia artystyczne są na porządku dziennym. Nie bez powodu właśnie w tym roku Wrocław został Europejską Stolicą Kultury.

Planując całodniowy wyjazd, gdy wiem, że na nogach spędzę kilka dobrych godzin zwiedzając, spacerując i spotykając się ze znajomymi dużą uwagę przywiązuję do tego aby strój był niebanalny ale przede wszystkim wygodny. 
Istotnym elementem miejskiej stylizacji są buty. Ja wybieram takie, które pozwolą mi komfortowo spędzic  na mieście prawie cały dzień. Tym razem mój wybór padł na złote buty z Deichmanna, które stały się  szalonym i ekstrawaganckim akcentem w mojej stylizacji. Nie dość, że wyglądały zjawiskowo to również sprawdziły się w całodziennym użytkowaniu.
Na całodniowy wypad nie wyobrażam sobie nie zabrac torby, która wszystko pomieści. Bardzo duża, ale zarazem lekka, która pomieściła wszystkie niezbędne drobiazgi jak również drobne zakupy torba z Deichmanna sprawdziła się na medal. Stylizację uzpełniają poszarpane i przykrótkie spodnie, które wprowadzją trochę chaosu i powodują, że całość jest nietuzinkowa.


W takim wydaniu czuję się świetnie, ale najważniejsze, że w tej stylizacji było mi wygodnie. Bo bardzo istotne jest to aby ciuchy nie krępowały ruchów, buty nie obcierały a torebka nie przeszkadzała,

Buty i torebkę  z wyjątkowej kolekcji insygnowanej przez Margaret otrzymałam od firmy Deichmann.

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda