Gelardo Fashion x Ekskluzywny Menel
19.04.2016

Gelardo Fashion x Ekskluzywny Menel

 

 

 

 

 

 

Kwiecień plecień bo przeplata ...
Faktycznie coś jest w tym powiedzeniu. W dzień sesji, którą dziś prezentuję, pogoda chciała nas zniechęcić deszczem i wiatrem, wystarczy spojrzeć na moje wystylizowane włosy :).Oczywiście z tak dobrą ekipą daliśmy radę! Za obiektywem niezawodny Artur Kowalczyk, video Klaudia Karczmarek, Kamil - znany i kochany przez wielu Ekskluzywny Menel i ja, Romek.

 

Zobaczcie video z sesji:

 

 

 

 

 

 

Kamil prowadzi swojego bloga od 2013 roku i w tak krótkim czasie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych blogerów w kraju. Chociaż nasze style są zupełnym przeciwieństwem, na swojej półce posiadam jego autorską książkę, którą niejednokrotnie się wsparłem. 
Nasz wspólny post z mojego autorskiego cyklu IN TWO udowadnia, iż przeciwieństwa się przyciągają. Niech #MenelstwoSięSzerzy 

 Romek: sportowy a zarazem klasyczny w swej prostocie, granatowy komplet, składający się ze spodni oraz zapinanej na suwak płóciennej kurtki z kołnierzykiem -kolekcja David Beckham Modern Essentials. Do kompletu dobrany został T-Shirt z kolekcji -Studio H&M oraz białe klasyczne trampki.
 Kamil: Pod koszulę z grubego spranego denimu z długim rękawem, Kamil założył klasyczny T-shirt z niewykończonym brzegiem dekoltu. Do tego białe jeansy z pięcioma kieszeniami ze spranego, farbowanego denimu. Na nogach beżowe buty z kolekcji Balmain x H&M.

 

... a efekty sesji możecie zobaczyć TUTAJ

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda