Say Hi
11.04.2016

Say Hi

 

 

 

 

 

 

www.lilajanowska.com

www.lilajanowska.com

www.lilajanowska.com

 

 

 

 

 

Aż trudno mi uwierzyć, że w czwartek w Londynie będę spełniać swoje marzenia. Nigdy bym nie pomyślała, że dzięki tej małej stronce, otworzy się przede mną tyle nowych możliwości. Szczerze powiedziawszy odwiedzenie Londynu było na mojej liście rzeczy do zrobienia już od bardzo, bardzo dawna, w końcu mogę to marzenie zrealizować, nawet nie wiecie jak się cieszę! W tym momencie chciałabym Wam za wszystko podziękować, ten blog nie istniałby gdyby nie Wy i Wasze zainteresowanie. Dzięki moim wspaniałym obserwatorom jestem w stanie robić wszystko czego zawsze pragnęłam! 

 

Nie wyobrażam sobie życia bez marzeń, zawsze warto mieć nadzieje i wierzyć, że damy radę osiągnąć swój cel, jestem na to chyba bardzo dobrym przykładem. Musicie pamiętać, że nawet jeżeli ludzie śmieją się z Was, uważają, że to co robicie jest najzwyczajniej głupie, powinniście robić swoje i się nie przejmować. Ciężka praca zawsze Wam się opłaci, nikomu nie zaszkodzi próbować, a może akurat osiągniecie coś wspaniałego! Ze mnie też wszyscy się śmiali, nawet nie wiecie ilu rzeczy nasłuchałam się na mój temat, ale wiedziałam czego pragnę, dążyłam do tego i proszę.. jestem teraz tu gdzie jestem, nie mogło być lepiej. Zauważyłam, że osoby, które mają jakąś pasję są źle odbierane przez resztę społeczeństwa, ale przecież zawsze i we wszystkim możemy napotkać przeciwności prawda? Najważniejsze aby się nie poddawać i traktować te nieprzyjemności jako rzecz która zbliży Nas do celu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacket - CLICK // Bodysuit - CLICK // Jumpsuit - CLICK //
High Heels - Madamrock.pl // Cap - Fashionnova

 

 

 

 

 

Life hacks everybody should know - Kilka świetnych rozwiązań zebranych w jednym miejscu, polecam wejść i przejrzeć, może akurat coś Wam się kiedyś przyda.

Sposoby na bycie fotogeniczną! - Autorka dzieli się kilkoma trikami o których powinniśmy pamiętać robiąc zdjęcia, kilka z nich na pewno Was zainteresuje!

 

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

nolenka
1

Gratuluję! <3

odpowiedz

ulakala
1

Gratulacje :)

odpowiedz

nolenka
1

Gratuluję! <3

odpowiedz

ulakala
1

Gratulacje :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda