SPRING HAS SPRUNG
07.04.2016

SPRING HAS SPRUNG

 

 

 

 

 

 

juliajanulewicz.pl

 

 

 

 

Choć dzisiejszy dzień do najcieplejszych nie należał, wychodzę z założenia, że mogę się ostatecznie pożegnać z moimi ukochanymi grubymi swetrami.

Spring has sprung.

 

Z racji polepszającej się pogody postanowiłam ponownie rozpocząć moje odwiedziny w okolicznych pałacach, o których już kilkukrotnie wspominałam na blogu.

Oczywiście na pierwszym miejscu stawiam mój ukochany Pałac w Staniszowie. Na tegoroczne Święta Wielkanocne gościła w nim Jessica Mercedes i po jej snapach widać, że to miejsce również zrobiło na niej wrażenie. Piękne wnętrza, galeria, niesamowity basen, a przede wszystkim klimat - aż żal tu nie wracać. 

 Skupione u podnóży Śnieżki 22 pałace wpisane w przepiękny krajobraz to coś co z każdym kolejnym dniem doceniam coraz bardziej.

 

Jeśli nie masz mnie na snapchacie koniecznie dodaj @julkajanulewicz i czekaj aż po raz kolejny wybiorę się do Pałacu w Staniszowie, postaram się wtedy pokazać go Wam jak najwięcej.

 

Zostawiam Was ze zdjęciami, enjoy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


płaszcz zara

sweter please

spodnie zara

buty wojas

torebka O bag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIY: opakowanie na biżuterię (klik) - Przeglądając blogbooka znalazłam coś co na pewno Wam się przyda, sliczne, minimalistyczne zapakowanie biżuterii to coś czego potrzebowałam już dawno!

 

Etykiety - jak wybierać zdrowe produkty? (klik) - Zdrowe odżywianie od zawsze było moim ulubionym tematem, dlatego nie mogłam opuścić tego wpisu! 

 

Buziaki, 

Julka

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda