ALL I WANNA DO IS GET HIGH BY THE BEACH
29.03.2016

ALL I WANNA DO IS GET HIGH BY THE BEACH

 

 

 

www.lilajanowska.com

www.lilajanowska.com

www.lilajanowska.com

 

 

 

 

Muzyka towarzyszyła mi praktycznie od początków mojego życia, już odkąd byłam kilkuletnią dziewczynką kochałam śpiewać, zawsze marzyłam o grze na jakimś instrumencie. Przez kilka lat chodziłam na prywatne lekcje wokalu i mogę się nawet pochwalić wieloma wygranymi w różnego rodzaju przeglądach i konkursach.
Byłam w tym dobra, a właściwie dalej jestem, jednak dla tej pasji chwilowo zabrakło miejsca w moim życiu. Mam w planach powrót i nagranie dla Was jakiegoś cover'a, lecz najpierw muszę znaleźć czas.. no i sprzęt. Jak już wcześniej wspomniałam jestem z muzyką głęboko związana, obecnie ujawnia się to na koncertach kiedy ze szczęścia płaczę jak dziecko (tutaj nie żartuję..) W momencie gdy zobaczyłam line-up Opener'a i Orange Warsaw wiedziałam, że muszę tam być także w tym roku, aktualnie czekam na paczuszkę z biletami yaay! RHCP, Wiz Khalifa, The 1975, Skrillex, Die Antwoord, Daughter i Lana Del Rey to jedynie kilka z przyjemności jakie mnie spotkają. Już nie mogę się doczekać na te dni wypełnione pozytywną energią i masą emocji!!
W zeszłe wakacje moja openerowa przygoda rozpoczęła się i zakończyła w jeden dzień, a było to zdecydowanie za mało. Pamiętam do dziś ten niedosyt i chęć zostania tam choćby jeszcze na chwilkę, dlatego w tym roku postanowiłam się ubezpieczyć i zakupiłam bilet na cały festiwal. Później oficjalnie została opublikowana wiadomość o Orange Warsaw i znowu zdecydowałam się tę przyjemność przedłużyć. Koncerty to chyba jedyna rzecz na jaką według mnie warto wydać  każde pieniądze, bo przecież wspomnienia pozostaną Nam na znacznie dłużej niż rzeczy materialne. Mam nadzieję, że z niektórymi z Was spotkam się przy cudownej muzyce, do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacket - SH // T-Shirt - SH // Skirt - CLICK // 

Gloves - NapoGloves.com // Boots - Deezee // Bag - Brytyjka.pl

 

 

 

 

 

 

 

Peeling kawowy - Wspominałam o swojej miłości do tego typu peelingów już wiele razy, dzisiaj chciałam Wam pokazać jak łatwo i szybko zrobicie go same w domu!

Wietrzenie szafy - Regularne sprzątanie swojej garderoby jest bardzo ważne, szczególnie gdy tak jak ja macie wciąż za mało miejsca na ciuchy, buty i dodatki!

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

s
0

Jesteś cudowna ! Prowadzisz wspaniałego bloga !
A zdjęcia są przępiękne :)
Oby tak dalej ;)

odpowiedz

s
0

Jesteś cudowna ! Prowadzisz wspaniałego bloga !
A zdjęcia są przępiękne :)
Oby tak dalej ;)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda