MEDIOLAN
04.03.2016

MEDIOLAN

 

 

 

 

 

 

Niedzielę spędziłam w Mediolanie, załapałam się na ostatni dzień Fashion Weeka i w końcu weszłam na dach katedry, co już od dłuższego czasu chciałam zrobić. Mimo deszczu, zbitego telefonu i obitego tyłka (sztuka schodzenia ze schodów ciągle jest mi obca) był to jeden z fajniejszych dni.
 I wcale nie dziwi mnie fakt, że będąc w światowej stolicy mody podczas trwania tygodnia mody,  moja samoocena lekko podupadła haha. 
Zawsze zachwycał mnie styl Włochów, tak prosty a zarazem ciężki do podrobienia. I nie jest to według mnie kwestia pieniędzy czy urody, ale elegancji, z którą trzeba się urodzić. 
W każdym razie fajnie jest być w miejscu, w którym moda staje się sztuką a espresso przy barze stylem życia.
 
Milan street style made me feel like shit ;)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kurtka klik

golf klik

spodnie Tally Weijl

torebka Calvin Klein (podobna tutaj

buty - Nike Air Huarache

zegarek JORD (klik) 
 
Zegarek, który możecie zobaczyć na zdjęciach dostałam przy współpracy z marką JORD. Zegarek jest wykonany z drewna i jestem zachwycona jego jakością. Złote elementy sprawiają, że jest bardzo elegancki i dodaje charakteru każdej stylizacji, dlatego od tygodnia się z nim nie rozstaję.
Chyba najbardziej urzekł mnie jednak jego przepiękny, śliwkowy kolor, który idealnie pasuje do mojego total black stylu. Zegarek sprawia wrażenie masywnego, ale w rzeczywistości jest niewiarygodnie lekki i nie czuć go w ogóle na ręce. 
Chciałabym napisać coś krytycznego, ale nie jestem w stanie znaleźć ani jednej negatywnej cechy.
Muszę dodać, że zegarek przyszedł pięknie zapakowany, w klasycznym drewnianym pudełku z małą poduszką w środku :) Polecam wszystkim, którzy cenią jakość i klasykę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda