Keep It Sipmle
25.02.2016

Keep It Sipmle

 

 

 

 

 

 

LILA JANOWSKA BLOG

 

 

 

 

 

 

Witajcie! Leżąc chora w łóżku, oglądając filmy i bajki Disney'a tak naprawdę zdałam sobie sprawę, że za niecały tydzień kończę 19 lat. Czas mija tak szybko, a ja znalazłam się w miejscu w którym właściwie za parę chwil, będę całkowicie dorosła i można by powiedzieć, niezależna.

Mimo wszystko w głębi serca wciąż czuję się dzieckiem, które marzyło kiedyś o zostaniu księżniczką. Taka jest kolej rzeczy, wszystko przemija, zmiany są niekiedy lepsze innym razem gorsze, trzeba to zaakceptować. Wkrótce czekają mnie chyba te najbardziej radykalne, ale cieszę się kiedy o  nich myślę, nie mogę się doczekać na to co jeszcze przygotował dla mnie los.

Większość ludzi ma często problem z zaakceptowaniem rzeczywistości takiej jaka obecnie jest, wiele z nich także boi się zmian zachodzących w ich życiu. Niestety zmiany są nieodłączną częścią ludzkiej egzystencji, nic nie można na to poradzić. Piękne chwile mają to do siebie, że są ulotne, przelatują w mgnieniu oka ale wracają. Pamiętajcie, że nikt za Was życia nie przeżyje, nie należy się go bać, ani ograniczać rzeczy, które poprawiają Wam nastrój. Żyjcie tak, aby niczego nie żałować i tylko wspominać. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sweater -CLICK // Skirt - CLICK // Hat - Stradivarius // Boots - SheIn // 

Clutch - New Look // Jewelry - Happinesboutique

 

 

 

10 kont na instagramie, które mnie inspirują - czyli co inspiruje autorkę bloga, muszę przyznać, że wybrane przez nią instagramy robią wrażenie.

 

Dlaczego nie mogę schudnąć? - Jeśli macie problem ze zrzuceniem kilku kilogramów, tutaj możecie znaleźć przyczynę.

 

 

 

 

UWAGA!!!

 

Jak wiecie, wystartował konkurs na Bloga Roku w którym postanowiłam wziąć udział. Jeśli uważasz, że zasługuję, aby przejść dalej wyślij SMS o treści F11395 na numer 7124, ale UWAGA z JEDNEGO numeru można wysłać tylko JEDNEGO smsa, także jeśli macie ochotę, możecie poprosić rodzinę i znajomych o pomoc. Koszt takiego smsa to 1,23zł z VAT, cały dochód idzię na Fundacje Dziecięca Fantazja. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć :)

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda