More than a miracle
19.01.2016

More than a miracle

 

 

 

 

gelardofashion blog

gelardofashion blog

gelardofashion blog

 

 

 

 

Zima! W końcu mogę Wam zaprezentować stylizację z wykorzystaniem mojej nowej zdobyczy - kurtki Diverse.

Warto skupić sie na tym, że posiada ona wiatroszczelną tkaninę. Elastyczny materiał pomaga swobodnie sie poruszać i czuć się świetnie. Kurtka ta, posiada trwałą wodoodporną powłokę, która zapewnia suchość i daje doskonałą ochronę przed wilgocią Całość w odsłonie luźnej, streetwearowej z dominacją bieli i granatu.

Kolejnym ważnym elementem mojej stylizacji są buty New Balance 580, pochodzące z jesienno zimowej kolekcji 2015- NB Pinball Collection. Kolekcja ta wyróżnia się jaskrawą kolorystyką, szare elementy w mojej parze NB wykonane są z odblaskowego tworzywa. Ten model to buty bardziej "miejskie" niż wyczynowe biegówki. Całość stworzona jest z najwyższej jakości materiału oddychającego, Szybko odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz obuwia, zapewniając użytkownikowi wysoki komfort. Nie boję się łamać zasad i dlatego uważam, że biale spodnie są nie tylko na ciepłe dni. Całość przełamuje czapka w kolorze pomarańczowym.

Zdjęcia do dzisiejszego postu, wykonane zostały przez Grzegorza Broniatowskiego z którym regularnie współpracowałem dwa lata temu. To również jego zdjęcia, w których zawsze jest jakaś historia, przyczyniły się do sukcesu mojego bloga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

alvfhs
0

świetny post! 
zapraszam też do siebie alvfhs.blogspot.com

odpowiedz

alvfhs
0

świetny post! 
zapraszam też do siebie alvfhs.blogspot.com

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda