Mogę Wam powiedzieć, że ostatnio wszystko idzie po mojej myśli, nabrałam masę motywacji na ten kolejny rok i chce aby był lepszy od poprzedniego. Mam w głowie kilka bardzo fajnych pomysłów i aż nie mogę się doczekać, jak Wam to pokażę. Chce rozwinąć wszystko co robię jeszcze bardziej, specjalnie dla Was. Mam także w planach popracować nad sobą, ale to wszystko w swoim czasie. Chciałam się także pochwalić, że w końcu zapisałam się na dwa kolejne tatuaże i aż nie mogę się ich doczekać, cudowny początek roku!
 
Jedyne co mnie dobija to pogoda za oknem, w moim pokoju walają się wybrane już outfity na zdjęcia, a słońca brak, miejmy nadzieję, że w przyszłym tygodniu już mi się uda cokolwiek zrobić, bo przecież mam zasłużone ferie:) Z takich kwestii organizacyjnych, chciałam także poinformować, że w ten i przyszły weekend mam studniówki, przez co moja aktywność nie będzie najwspanialsza ale jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się u mnie dzieje, zapraszam na mojego snapchata - lilajanowska
Dzisiejsza notka nieco krótka, ale chciałam przekazać Wam kilka rzeczy. W kolejnej widzimy się jak zawsze z konkretnym tematem, buziaki!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pants - CLICK // Turtleneck - CLICK // Fur - Sh // Boots - Born2be // Glasses - Sunglassspot
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dlaczego "dwudniowe" włosy są właściwie bardziej sexy - czyli dlaczego nie należy myć włosów codziennie, bardzo ciekawy artykuł z kilkoma świetnymi przemyśleniami!

Sałatka z truskawkami, awokado i granatem - wygląda przepysznie, ciekawe czy tak też smakuje :) na stronie macie podany przepis, polecam sprawdzić!

 

 

 

 

LILA JANOWSKA

MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND. SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING. I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX

 

 

 

LILAJANOWSKA.COM

 
 
 
  • udostępnij
2 komentarzy

magdajanek
0

Piękne zdjęcia :)

odpowiedz

pastimedelicjee
0

Masz świetny styl! Powodzenia w realizowaniu planów :)

www.pastimedelicjee.blogspot.com

odpowiedz

magdajanek
0

Piękne zdjęcia :)

odpowiedz

pastimedelicjee
0

Masz świetny styl! Powodzenia w realizowaniu planów :)

www.pastimedelicjee.blogspot.com

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda