2016 please be good
11.01.2016

2016 please be good

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich obecnych w nowym roku. Miałam w planach dodanie posta z życzeniami na 2016 tuż po sylwestrze, niestety mimo dobrych chęci nie miałam jak wykonać zdjęć, ponieważ przy -15 stopniach umierałam w kurtce i przez myśl mi nawet nie przeszło, aby stać na takim zimnie w samej bluzie.
Niemniej jednak jest jeszcze dość wcześnie, także chciałam Wam życzyć przede wszystkim szczęśliwego nowego roku, jeszcze lepszego niż poprzedni. Spełniajcie wszystkie marzenia i dążcie do wszystkiego co chcecie osiągnąć, a na pewno się uda. Mam nadzieję również, że fajnie spędziliście sylwestra i trzymacie się jakoś z powrotem do szkoły. Ja byłam w niej dwa dni i już mam dość wstawania rano. Na szczęście za miesiąc ferie, oby czas szybko zleciał.
Zdjęcia jak dobrze widać są z zimnymi ogniami, które bardzo ciężko było zapalić na wietrze, ale po wielu próbach się udało, a z efektu jestem bardzo zadowolona! Sesję wykonał Piotrek Leciak, któremu jeszcze raz dziękuję, bo naprawdę dawno nie byłam taka zadowolona ze zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| bluza - Romwe | spodnie - Zara | buty - H&M |

 

 

 

chesire-blog.blogspot.com

3
  • udostępnij
3 komentarzy

rsklnv
0

Genialna stylizacja!

rsklnv
0

Genialna stylizacja!

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

ADRIANNA MA WĄSY!? MALUJE NAS 12-LATKA
DDOB

Moda