Want to kiss you
31.12.2015

Want to kiss you

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy tylko mi tak szybko leci ten czas? Pamiętam jakby to było wczoraj jak stresowałam się przed pójściem do szkoły średniej, a tu proszę… zaraz ją kończę.
 
Z jednej strony nie mogę się doczekać tych wszystkich zmian, z drugiej nieco się ich obawiam, ale nowe miasto to nowe możliwości. Tyle spraw się zmieni, niektóre na lepsze, inne pewnie na gorsze. Mimo wszystko jestem przygotowana na to co los dla mnie szykuje (oby nic złego). Jednej rzeczy, której z pewnością tak bardzo nie mogę się doczekać to zamieszkanie z chłopakiem w nowym mieszkaniu, praktycznie żyję tylko tą myślą, hah. Nie mówię oczywiście, że teraz jest mi źle, bo tak absolutnie nie jest, po prostu chce się już sprawdzić w tym nowym życiu. Zmiany są dobre i jeśli o mnie chodzi, szybko się wszystkim nudzę, tym bardziej ta ogromna zmiana dobrze na mnie wpłynie. Wprost nie chce się wierzyć, że niedługo skończę 19 lat, czuję się teraz tak staro, ale w gruncie rzeczy nie chciałabym pozostać wiecznie na etapie na którym jestem teraz, trzeba się kształcić i zmieniać. Dążę do samorealizacji i mam nadzieję, że osiągnę swoje życiowe cele. Kiedyś moim największym marzeniem było dostać od rodziców lalkę, teraz mam o wiele dalej idące plany, trzymajcie za mnie kciuki tak samo jak ja trzymam za Was wszystkich!
Zaczęłam regularność na Youtube! W końcu mi się to udało i popadłam w tę rutynę nagrywania, z czego jestem niezmiernie zadowolona, z tego co widzę po komentarzach, Wy także, dlatego załączam w tym poście najnowsze filmiki, które na blogu nie były jeszcze pokazane. Oczywiście jeśli chcecie być na bieżąco z tym co dodaje, zapraszam do subskrypcji. :) Nawet nie wiecie jak się cieszę, że póki co wszystko udaje mi się ogarnąć i niczego przy tym nie zaniedbuję, a uwierzcie mi, że jest to spory wysiłek, szczególnie w klasie maturalnej! Filmiki planuję wstawiać dwa razy w tygodniu, ale proszę nie bądźcie źli jeśli coś pójdzie nie tak jak powinno, jeszcze się wszystkiego uczę, a tej nauki przede mną całkiem sporo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boots - Deezee // Skirt - SH // Turtleneck - CLICK // Beanie - CLICK // Fur - SH

 

 

 

 

 

Zestaw ćwiczeń na brzuch - zdecydowanie przyda się Wam ten post po świątecznych obżarstwach. W linku znajdziemy kilka przykładowych ćwiczeń, które swoją drogą są bardzo fajne i łatwe do wykonania w domu.

7 składników z Twojej kuchni = piękna skóra - Powiem szczerze, że notka mnie oczarowała i zainspirowała, świetne pomysły na zdrową skórę!
 
 
 
 
 
 
 
 
LILA JANOWSKA
 
MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND. SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING. I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX
 
 
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda