Ah, te postanowienia noworoczne
28.12.2015

Ah, te postanowienia noworoczne

 

 

 

 

 

 

1. Zacząć biegać! 2. Przy okazji zacząć zbierać pieniądze 3. Może zacząć wyprowadzać pieska na spacery 4. A może zapisać się do kółka wolontariatu? Ale to później... STOP.

Stop postanowieniom noworocznym, które robi każdy z nas a których i tak nie mamy zamiaru wypełnić. Jeśli chcesz coś zmienić - zacznij od dzisiaj! I to jest najlepszy i sprawdzony klucz do sukcesu, po prostu "zacznij od dzisiaj". Nie jutro. Nie od nowego roku. Dzisiaj! Tak naprawdę to ten cały nowy rok jest tylko wymówką, żeby decyzje i zmiany podjąć jeszcze później. Taka prawda i nikt z was temu nie zaprzeczy. Co w nowym roku jest takiego, że akurat w nim będziesz w stanie przebiegnąć te kilka kilometrów, a czego ten rok nie ma? Zmiana cyfry z 5 na 6? Gadanie. Bycie oszczędnym? Co jest takiego magicznego w nowym roku, że  nagle zamiast wydać piątaka na paczkę chipsów wrzucisz go do skarbonki? Nic. Owszem, fajnie jest usiąść, pochwycić notatnik i zapisać te kilka wyimaginowanych punktów. Myślę, że jednak o wiele fajniej byłoby je w końcu wykonać. Co teraz mam zrobić? -zapytacie. Prosta sprawa. Sporządź listę, pomyśl co chciałbyś zmienić i wkrocz do akcji! Podobnie jak w poście jak najszybciej schudnąć. Buty i sprzęt sportowy, który skupujesz od marca nie zrobią z ciebie sportowca. Silna wola oraz upór - owszem. Co do postanowień to po prostu zacznij od dzisiaj i wtedy nowy rok nie będzie kolejnym wielkim rozczarowaniem. Nowy rok będzie wtedy kolejnym wielkim dniem twoich zmian.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

portfel prezent | naszyjnik prezent | kurtka SHEIN KLIK | szal(przecena!) KLIK | spodnie shein 


Korzystając z okazji, chciałabym życzyć Wam w związku z świętami oraz nowym rokiem: udanego sylwestra, udanych prezentów (chociaż już po Wigilii), miłych chwil spędzonych z rodziną, czego tam sobie zażyczycie, wytrwałości w waszych postanowieniach oraz przede wszystkim żebyście wytrwali ze mną na blogu jak najdłużej. Buziaki. Moje social media(na snapie takie pogadanki to normalka!) snapchat: edziulka, instagram @justinedith wbijajcie!

 

 

 

 

www.edytaprusinowska.pl

  • udostępnij
1 komentarzy

magdajanek
0

Kocham posty Enii :D

odpowiedz

magdajanek
0

Kocham posty Enii :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda