First Snow
14.12.2015

First Snow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zima jest czymś wspaniałym i jeśli o mnie chodzi wprost uwielbiam tę porę roku. Nie mówię tego dlatego, że moje urodziny wypadają w lutym, lecz w zimie jest coś wspaniałego, ten magiczny klimat, który towarzyszy Nam każdego wieczoru, jest wprost nie do opisania. 
Lampki choinkowe porozwieszane po pokoju, gorąca herbata i frotowe skarpety to moje totalne must have jeśli chodzi o najzimniejszą z pór roku. Jestem strasznym zmarzluchem, nie pamiętam chyba sytuacji w której nie było mi zimno, dlatego ja podczas zimy to chyba najśmieszniejszy widok na świecie, ubrana na cebulkę + jeszcze kilka kocyków na wierzch kładę się spać, a rano nie mogę wyleźć spod tego wszystkiego. Mimo tego, że ręce, uszy i nos po krótkim spacerku do szkoły są jak kostki lodu wciąż kocham zimę. Zdjęcia te są szczególne, a dlaczego? Udało mi się uwiecznić na nich pierwszy śnieg jaki spadł w mojej małej miejscowości. Zawsze powtarzam, że nie przepadam za tym miejscem, jednak wystarczą ozdoby i światełka, a wszystko już wygląda zupełnie inaczej. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego to wszystko tak na mnie działa, ale nie można wykluczyć też ewentualności, że moje wszystkie negatywne emocje (lub mózg) zostały zamrożone.
Dodatkowo mam dla Was dzisiaj kolejny filmik! Jestem z siebie naprawdę dumna, bo póki co, wszystko jest wstawiane bardzo regularnie i mam nadzieję, że tak już pozostanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sweater - F21 // Pants - CLICK // Jacket - CLICK // Backpack - Sh // Shoes - Nike

 

 

 

 

 

 

Jak kupować w sh? Czyli poradnik jak znaleźć perełki w sklepach z odzieżą używaną. Jeśli o mnie chodzi uwielbiam te sklepy przede wszystkim za oryginalność sprzedawanych tam rzeczy.

Trendy jesień/ zima 2016 z marką semilac. Jako fanka hybryd, po prostu nie mogłam tej notki tu nie dodać. Jeśli chcecie wiedzieć co nosi się teraz na paznokciach, wprost musicie zajrzeć w link.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LILA JANOWSKA
 
MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND. SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING. I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • udostępnij
2 komentarzy

milkam5
0

Cudowne zdjęcia, zakochałam się w nich :)

odpowiedz

vmadeleine
0

Lila królowa ❤️❤️

odpowiedz

milkam5
0

Cudowne zdjęcia, zakochałam się w nich :)

odpowiedz

vmadeleine
0

Lila królowa ❤️❤️

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda