Nowa Era Selfie? Dron, który lata i robi foty zamiast zegarka?
13.12.2015

Nowa Era Selfie? Dron, który lata i robi foty zamiast zegarka?

 
 
 
Wspólnie z iMe zapraszamy Was do nowego cyklu, którym jest "Przewodnik po świecie technologii".
 
Komputery już dawno przestały być traktowane tylko i wyłącznie jako narzędzia do pracy i stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Stają się coraz mniejsze i coraz bardziej zaawansowane.  Jeszcze 10 lat temu, to co teraz nazywamy smartwatchem, było nazywane science fiction. Żyjemy w czasach, w których postęp determinuje nasz świat. Zmienia go, pomaga mu, umożliwia nam wszystkim dalszy rozwój. Chcemy żebyście byli na bieżąco z nowinkami ze świata innowacji i technologii, dlatego co tydzień będziemy prezentować Wam najciekawsze newsy z tej dziedziny. 
Poznacie, między innymi, ciekawe aplikacje warte zainstalowania na waszych urządzeniach, czy nietypowe gadżety, które pojawiły się ostatnio na rynku, a których istnienia nawet nie 
podejrzewaliście. Technologia szybkim krokiem idzie do przodu, nie pozwolimy żebyś został w tyle ;)
 
 
Czy słyszeliście o konkursie o nazwie „Make it wearable”? Jeżeli nie, czas nadrobić zaległości, gdyż główny zwycięzca tego konkursu może zmienić świat fotografii.
 
 
 
 
 
 
Ludzka pomysłowość nie zna granic, a projekty biorące udział w konkursie Intela naginają nasze wyobrażenia o tym co możliwe, a co nie. MIW challenge miał za zadanie rozpromować gadżety ubieralne, a główną wygraną było 500 000 dolarów. Najpopularniejszym z tej rodziny gadżetów jest smartwatch, o którym każdy z nas już słyszał.
 
A czy słyszeliście o ubieralnych dronach? Ubieralnych dronach, które można nosić na nadgarstku? Ubieralnych dronach, które można nosić na nadgarstku i dodatkowo będą one w stanie odłączyć się od naszego ciała, przelecieć wyznaczony dystans, zrobić nam selfie, panoramę lub nagrają film? Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Zapoznajcie się z ideą promowaną przez zwycięzców konkursu Intela, twórców drona Nixie:
 
 
 

 

 

Nie da się ukryć, że taki gadżet przydałby się wielu z nas. Masz dosyć wystawiania ręki lub noszenia ze sobą selfie-stick’a, który i tak często okazuje się być za krótki do objęcia całej perspektywy na której Ci zależy? W takiej sytuacji trzymaj kciuki za to, żeby Nixie przeszedł fazę testów i udoskonaleń i żeby wszedł do masowej produkcji.
 
 
 
 
 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

nataliabala96
1

To się zacznie :D

odpowiedz

mariakubik
1

Odkladam kase juz

odpowiedz

instafreak_
0

lubie ten cykl

odpowiedz

instafreak_
0

lubie ten cykl

odpowiedz

mariakubik
1

Odkladam kase juz

odpowiedz

nataliabala96
1

To się zacznie :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda