Irresistible Me - Hair Extensions
01.12.2015

Irresistible Me - Hair Extensions

 

 

 

Hola!
Dzisiaj przychodzę z innym postem niż zwykle! :)
Karnawał zbliża się wielkimi krokami, a już za miesiąc każda z nas będzie myśleć o tym,aby jak najlepiej wyglądać na imprezie sylwestrowej. Ja osobiście przed takimi wydarzeniami siedzę godzinami przed lustrem i się 'pindrzę' (ale która z nas tego nie robi? :D)
 
   Ok, przechodzę do sedna sprawy. Chyba większość dziewczyn marzy o pięknych i długich włosach, ale nie każdej jest dane je posiadać...Chciałabym Wam dziś zaprezentować coś takiego jak 'doczepki' do włosów, które idealnie zdają egzamin, jeżeli chodzi o jakieś imprezy byśmy czuły się przepięknie.
Przed Wami 
 
 
 
 
 
 
Są to włosy naturalne, dlatego świetnie się układają i są super miękkie. Kolor ze zdjęcia odpowiada mojemu aktualnemu kolorowi włosów, który mam na głowie czyli Honey Blond- miodowy blond :) Oczywiście na stronie producenta (http://www.irresistibleme.com) znajdziecie mnóstwo innych kolorów, które na pewno przypadną Was do gustu, a jest w czym wybierać blondy, rude, czarne, brązowe...normalne szaleństwo :)
 
Zestaw ze zdjęcia z serii Royal Remy Hair zawiera:
- jedno ogromne pasmo z kilkoma klipsami
-sześć mniejszych pasm po dwa klipy
-jedno pasmo z trzema klipsami
- dwa malutkie pasemka z jednym klipsem
 
Generalnie, nie da się założyć wszystkich bo jest ich tak dużo, że głowa aż boli z przeciążenia :D Ja standardowo na swojej głowie moge mieć 5 pasm z podwójnym klipsem i to prezentuje się naprawdę ok :) Długość doczepek można wybrać według uznania. Ja poszłam na całość i wybrałam chyba najdłuższe. 
    Włoski można kręcic i prostować, ale nie przesadzajmy ze  zbyt częstymi zabiegami bo tak jak naturalne szybką się zniszczą i stracą swój blask. Bardzo wskazane jest by raz na jakiś czas myć te piękności .Osobiście nie chciałoby mi się nosić doczepek dzień w dzień, bo zapewne nie miałabym ochoty  codziennie bawić się w ich zapinanie i układanie (taki ze mnie już leń). Natomiast jeśli chodzi o różnorodne bale, imprezy, spotkania gdzie mam wyglądać jak milion dolarów, zawsze chętnie po nie sięgam- i efekt przeważnie jest ten sam, wielkie WOW :D
 
Oto kilka fotek, przed i po :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ah, jak ja bym chciała mieć takie dłuugie naturalne włosy...
A Wy co o tym sądzicie? :)
Dajcie znać w komentarzach! 
 

Ciao :*

 

 

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

skucinskaemi
1

ładna spódniczka

odpowiedz

eluminiunek
0

fajny wpis

odpowiedz

eluminiunek
0

fajny wpis

odpowiedz

skucinskaemi
1

ładna spódniczka

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda