2000!   NOWOŚĆ NA MOIM BLOGU!
29.11.2015

2000! NOWOŚĆ NA MOIM BLOGU!

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj bardzo informacyjny post. Może niektórzy już zauważyli, że liczba obserwatorów na moim blogu wypiła w końcu 2000! Z czego jestem dumna i oczywiście zadowolona. Nawet nie wiecie jakie to cudowne uczucie, że tutaj jest już was aż tyle. Niedługo przygotuję dla was z innymi blogerami konkurs świąteczny. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. 
Pamiętacie kiedy pisałam o zakładce '' BLOG''? Zajrzyjcie tam! Prócz tego wszystkiego na moim blogu pojawi się kolejna nowość. Mianowicie przegląd ddob! Chciałabym zacząć już od dzisiaj. Prawie zawsze będzie się to pojawiać pod całym postem a innym razem będzie to cały post. Mi się pomysł strasznie spodobał i będę zadowolona jeśli wam też. 
Nie przeciągając - jeszcze raz dziękuję za te dwa tysiące i zapraszam was do oglądania zdjęć. Przygotowałam dla was jesienną stylizację. :) 
 
Sweterek - KLIKNIJ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Listy do M2 - warto czy nie? KLIK - Czyli krótka recenzja na temat filmu, o którym w ostatnim czasie jest strasznie głośno. Myślę, że nie każdy jeszcze oglądał i może ma zamiar iść na film do kina, ale wcześniej chciałby usłyszeć opinię innych. W takim razie ten post wszystko ułatwia. Wybierzecie się do kina czy nie? :)
 
Brownie bez cukru! KLIK - Jak tylko zobaczyłam ten post, od razu wiedziałam, że muszę wam o tym napisać. Uwielbiam ciasta więc to idealny post dla mnie. Myślę, że wiele z was też nie potrafi się im oprzeć. Przepis jest bardzo prosty a jego wykonanie nie zajmuje tak wiele czasu. Polecam! :)
 
 
 
 
 
 
 
  • udostępnij
2 komentarzy

skucinskaemi
2

ładnie

odpowiedz

magdajanek
1

Gratulacje! Uwielbiam bloga Weroniki :)

odpowiedz

magdajanek
1

Gratulacje! Uwielbiam bloga Weroniki :)

odpowiedz

skucinskaemi
2

ładnie

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda