Jak spędzić leniwy wieczór
14.11.2015

Jak spędzić leniwy wieczór

 

 

 

Dzisiaj sobota, a jak to w soboty bywa -większość z nas sobie odpoczywa. O, patrzcie - jestem poetką. Jeśli nie macie planów na dzisiejszy wieczór to witam was ja - superbohaterka, blogerka i doradczyni w jednym. A tutaj pod spodem macie kilka fajnych i sprawdzonych sposobów jak spędzić sobotni (czy jakikolwiek inny) leniwy wieczór.

POSZUKAJ DOBREJ KSIĄŻKI
Książka zawsze jest dobrą propozycją na wieczór, bo w końcu nie ma nic lepszego od rozkoszowania się kolejnymi wersami dobrej lektury. Jeśli chodzi o moje propozycje książek, to już niedługo udostępnię Wam moją listę najlepszych z najlepszych, a póki co rzucę po prostu kilka dobrych tytułów: "Bóg nigdy nie mruga" Reginy Brett, "Mały Książę" A. Saint-Exuperego, "Skrzydła Laurel" A. Pike. Nie dla każdego te lektury, ale jeśli macie chociaż trochę podobny gust do mojego to się nimi zadowolicie.

 

 

 

 

 

 

Nie lubisz książek? Spoko, w takim razie -

ZNAJDŹ SWÓJ ULUBIONY SERIAL
Jeśli już taki masz - to spoko. Nie masz nic innego do roboty jak położyć się i zająć się oglądaniem tego dzieła, ale jeśli nie masz... Popytaj się znajomych, poszukaj w google, chociażby dodaj się na fejsbukową grupę i voila. Teraz tylko usiądź, połóż się, cokolwiek i rozkoszuj się nowymi odcinkami. Sama byłam sceptycznie nastawiona do seriali, ale odkąd poznałam kilka fajnych jestem teraz prawie uzależniona i nie mogę się doczekać nowych sezonów.

 

 

 

 

 

 

ZAPOMNIJ O NAUCE!

W sobotni wieczór nie zaprzątaj sobie głowy nauką, spokojnie będziesz miał/a na to jeszcze dużo czasu w tygodniu. Do niczego nie namawiam, ale sobotnie wieczory są tak naprawdę dla odmóżdżenia, także jeśli tak jak pewnie większość czytelników jesteś pewny/a, że nauka w soboty to nie dla ciebie, lepiej...

 

 

 

 

 

 

POPYTAJ ZNAJOMYCH O DOBRY FILM

Założę się, że każdy znajomy ma jakiś dobry film do polecenia i zamiast pytać jednej osoby o całą listę, zapytaj kilku o ich ulubiony. W ten sposób na pewno dorobisz się dobrej oscarowej listy i będziesz miał/a z czego wybierać! Także loguj się na fejsa (założę się, że pewnie nawet nie musisz bo jesteś online ;) i  pisz do znajomych o ich ulubione filmy. A później już tylko wybierz ten, który Ci najbardziej pasuje!

WYJDŹ Z DOMU
Jasne, wiem że w tytule jest jak spędzić leniwy wieczór, ale nie powiecie sami że bardzo fajnie byłoby gdyby ten leniwy wieczór zmienić w aktywny! Ubierz buty, swój ulubiony strój sportowy, którym tak chwalisz się na instagramie czy snapchacie, wyznacz trasę na programie, który automatycznie udostępnia później twoje wyniki na fejsbuku (to przecież ważne, żeby się pochwalić - mówię serio) i LECISZ, a raczej biegniesz! Powodzonka. Nie obrażę się, gdy jednak stwierdzić że leniwy wieczór powinien być leniwy i zastosujesz się do wyżej wymienionych porad.

 

 

 

 

 

 

PLANUJ

Wyjmij kalendarz i po prostu napisz co masz w planach na najbliższe dni, miesiące czy lata. Fajnie jest planować rzeczy, pomimo że i tak często połowy nie będziemy w stanie spełnić, tak samo jak robimy to z postanowieniami noworocznymi, ale o tym już w innym poście. W każdym razie, po prostu to zróbcie. Zaplanujcie coś i postarajcie się to spełnić, ale nie przejmujcie się jeśli nie wypali. Po prostu zaplanujcie.

 

 

 

 

 

 

Kalendarz taki jak mój możecie kupić na stronie: MYGIFTDNA


To by było tyle, jeśli chodzi o moje sposoby na spędzenie leniwego wieczoru. A może wy macie lepsze? Piszcie w komentarzach!

 

 

 

http://www.eniia-blog.blogspot.com/

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda