Co kręci dziewczyny
05.11.2015

Co kręci dziewczyny

 

 

 

Tak - wiem, czego się spodziewaliście klikając w ten tytuł. Niestety i dzisiaj nie obejdzie się bez nutki sarkazmu oraz zaskoczenia z Waszej strony. Ah, czasami lubię bawić się w onet i zapraszać Was do mnie swoimi tytułami. No cóż, bywa. Przechodząc do rzeczy...
 

DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ

A słońce o tym wie. I w sumie nigdy nie zrozumiem czemu. Co jest fajnego w pomarańczowej czy podchodzącej pod brąz opaleniźnie? Czy wyglądanie jak spieczony tost to jakiś fenomen? Nie wiem, może się nie znam. Albo tosty się nie znają. W każdym razie pan Ryszard miał rację śpiewając, że dziewczyny lubią brąz i to ogólnie rzecz biorąc nie do końca dobrze.

 

 

 

 

DZIEWCZYNY LUBIĄ GADAĆ

Lubimy gadać. I to dużo i w dużej częstotliwości. Kilka słów na sekundę. Przerwy na oddech? Po co to komu. Na dziwne i kontrowersyjne tematy rozmawiamy tylko z sobą, także jeśli jesteś chłopakiem nie licz, że usłyszysz choć kawałek z naszych rozmów. Tych dziwnych oczywiście. Lubimy też śpiewać. Niestety nie wszystkie z naszego gatunku zostały obdarzone darem pięknego głosu, toteż niektóre z nas [czyt. ja] mogą wydzierać się jedynie w towarzystwie swoich przyjaciółek. Uznałyśmy [czyt. ja uznałam], że tak będzie bezpieczniej dla reszty otoczenia. I mojej reputacji.

DZIEWCZYNY LUBIĄ UDAWAĆ BEZBRONNE
Drodzy chłopcy, najwyższa pora poznać prawdę. Weźcie to na klatę. Nie jesteśmy takie bezbronne jak to widać na pierwszy rzut oka. Ale lubimy udawać, że takie jesteśmy. Po co? Żebyście wy nie czuli się bezbronni przy nas ;)

 

 

 

 

GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN

Taka prawda. Jak to pięknie ujęła Cyndi Lauper w 83:

 "To wszystko czego tak naprawdę chcą. Trochę zabawy. Kiedy kończy się dzień pracy. Dziewczyny - chcą świetnie się bawić. Oh, dziewczyny chcą świetnie się bawić"

Także nie doszukujmy się głębszego sensu, znaczeń czy czegotamkolwiek. Bo girls just want to have fun. 

 

 

 

 

I na dodatek do posta macie moje propozycje ubrań na jesień!

 

             

 

kurtka: KLIK bluzka: KLIK spodnie(z 120 na 60 zł!): KLIK

 

 

 

http://eniia-blog.blogspot.com/

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda