Jak zorganizować wspólne urodziny
07.09.2018

Jak zorganizować wspólne urodziny

Wspólne urodziny z najlepszą kumpelą? Świetny pomysł! Przecież w dużej mierze macie wspólnych znajomych, podobne zainteresowania – więc dlaczego by nie? Pomyśl jednak jak to dobrze zorganizować, by nie doszło do niedomówień i niepotrzebnych kwasów.

 

Dostosujcie termin

Ty masz urodziny za tydzień, a Twoja kumpela za trzy? Zróbcie urodziny pomiędzy! Dogadajcie się i wybierzcie termin, który będzie odpowiadał każdej z was. To samo dotyczy miejsca. Czy to będzie domówka, czy wynajęty lokal – decyzja musi należeć do Was obu, bo to Wasze wspólne święto. Nie nakłaniaj na wynajem lokalu jeśli wiesz, że Twoja koleżanka ma ograniczony budżet, nie sprawiaj jej przykrości!

Źródło: weheartit.com

 

 

Zróbcie listę gości

Jeśli chodzicie do jednej klasy i macie dokładnie tą samą paczkę przyjaciół – problem znika sam. Jeśli jednak macie różne towarzystwo, musicie zrobić dokładną listę gości. Porozmawiajcie o tym, kogo chcecie widzieć na wspólnej imprezie i ile osób możecie zaprosić. Jeśli w towarzystwie Twojej kumpeli jest ktoś, z kim zwyczajnie się nie lubisz – uniknijcie zaproszenia takiej osoby, aby każda z Was czuła się dobrze.

Źródło: weheartit.com

 

 

Muzyka, taniec, śpiew

Lista gości jest, miejsce wybrane, termin dostosowany. Teraz tylko kwestia wspólnych zakupów, dobrania muzyki i atrakcji na ten urodzinowy wieczór. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu wspólnie organizowanych urodzin jest kompromis i rozmowa! 😊 Jeśli chcecie dodatkowo ubarwić tę okoliczność, wymyślcie fajne zaproszenia i tematykę urodzin. Hawai party, a może coś w stylu american school? 😊

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
1 komentarzy

martyna09
1

Fajne

odpowiedz

martyna09
1

Fajne

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - JAK ZOSTAĆ INFLUENCERKĄ?📱 | ŚWIATOPOBLOND
DDOB

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój