Marnujesz czas? Te sygnały to potwierdzą
17.08.2018

Marnujesz czas? Te sygnały to potwierdzą

Wakacje – cudowny, sielski czas. Fajnie się poobijać i pobawić w „nic nierobienie”. Jednak tego rodzaju aktywność wakacyjna może prędzej czy później odbić się nam czkawką. Po czym poznać, że czas, który masz jest zwyczajnie marnowany? Co świadczy o tym, że wakacje uciekają Ci między palcami, a Ty nie umiesz ich dobrze wykorzystać?

 

Ślęczysz całymi dniami przed telewizorem

Być może wcale tego nie zauważasz, ale wystarczy, że zastanowisz się nad tym, co dzieje się w serialach, które ostatnio widziałaś i nagle uświadamiasz sobie, że wiesz dosłownie wszystko. Czas spędzony przed telewizorem nie jest zły, jeśli wykorzystuje się go z głową. Nie marnuj czasu i wyjdź na powietrze, serio!

 

Źródło: weheartit.com

 

 

Ziewasz, chodzisz z kąta w kąt

Nasz organizm jest skonstruowany tak, że reaguje ziewaniem albo na zmęczenie albo na nudę. Jeśli jesteś rozbita, ziewasz i snujesz się po domu bez celu, to znak, że Twój czas zmarnowałaś już wystarczająco, a organizm buntuje się przed brakiem jakiejkolwiek aktywności. Wyjdź na rower, spotkaj się z kumpelą i nie marnuj więcej czasu.

Źródło: weheartit.com

 

 

Twoje media społecznościowe wariują

Odpalasz LTE w telefonie i nagle telefon zaczyna niemiłosiernie piszczeć? Tak, to pewnie dziesiątki powiadomień z Facebooka, Insta czy Snapa o tym, że ktoś coś dodał, napisał, skomentował, zaczepił. MASAKRA! Skoro otrzymujesz tyle powiadomień, oznacza, że Twoja aktywność w sieci nie słabnie. Tam piłka się odbija – skoro Ty jesteś aktywna, Twoi odbiorcy również. Proste.

Źródło: weheartit.com

 

Nie masz o czym rozmawiać

To już ten symptom, który aż boli. Jeśli nie jesteś w stanie wypowiedzieć się o tym, jaka władza rządzi Twoim krajem, nie wiesz jakie masz hobby i na co właściwie poszłabyś do kina – to znak, że w ostatnim czasie Twoje zainteresowania szybowały donikąd.

 

Nie marnuj czasu! Wakacje są po to, by zapisały się w Twojej głowie jako te niepowtarzalne, najlepsze!

  • udostępnij
1 komentarzy

fawkyodad
1

na szczęscie nie jestem jedną z takich osób hahah!

odpowiedz

fawkyodad
1

na szczęscie nie jestem jedną z takich osób hahah!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda