Jakie dziewczyny go kręcą według znaku zodiaku?
03.08.2018

Jakie dziewczyny go kręcą według znaku zodiaku?

Czy zastanawiałaś się kiedyś czy znak zodiaku wpływa na to, jakie kobiety wybierają mężczyźni? Czy data naszych narodzin może mieć znaczenie przy wyborach partnerów życiowych? Czy wiesz, jakie kobiety lubią faceci z konkretnych znaków zodiaków? Jeśli chcesz się dowiedzieć, zapraszamy do dalszej lektury.

 

Baran

Mężczyzn spod znaku Barana kręcą kobiety aktywne, przebojowe i mocno stąpające po ziemi. Takie, które nie boją się wyzwań. Jeśli dziewczyna ma przy tym liczne pasje i zainteresowania, to dodatkowo zapunktuje u Barana. Kobieta, która ma swoje zdanie i potrafi go bronić, nie wchodząc przy tym w intrygi, jest wprost stworzona dla tego znaku zodiaku.

Źródło: weheartit.com

 

 

Byk

Pan Byk wybiera kobiety zadbane, które zwracają uwagę na swój wygląd i prezencję. Jednak Byk nie będzie spotykał się z próżną i zapatrzoną w siebie dziewczyną. Równie ważne dla niego jest, to co jego partnerka ma w głowie. Wybiera kobiety elokwentne i inteligentne. Bardzo wysoko stawia poprzeczkę swoim wybrankom.

Źródło: weheartit.com

 

 

Bliźnięta

Bliźnięta lubią kobiety tajemnicze i nieco wycofane, ale równocześnie bardzo kreatywne i pomysłowe. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają być zaskakiwani, dlatego liczą, że kobieta, z którą się związali, będzie cały czas się o nich starać.

Źródło: weheartit.com

 

 

Rak

Rakom podobają się kobiety w typie romantyczki, nieco sentymentalne i delikatne. Mężczyzna Rak lubi czuć się potrzebnym, dlatego kobiety, które będzie mógł otoczyć swoją opieką, będą szczęśliwe u jego boku. Dla Raka liczy się także szczerość i pracowitość.

Źródło: weheartit.com

 

 

Lew

Lew jest królem, dlatego jego partnerka powinna być królową. Lwom podobają się bardzo dumne i pewne siebie kobiety. Koniecznie z ogromną inteligencją i wiedzą. Mężczyzna spod tego znaku lubi zwracać na siebie uwagę i błyszczeć w towarzystwie, więc jego partnerka także powinna taka być.

Źródło: weheartit.com

 

 

Panna

Kobietą idealną dla Panny będzie tzw. "dziewczyna z sąsiedztwa" - naturalna, ładna, doskonale dogadująca się ze wszystkimi, ale nieprzesadnie głośna i przebojowa. Powinna przy tym mieć sarkastyczne poczucie humoru, na które mężczyźni Panny zwracają uwagę.

Źródło: https://weheartit.com/

 

 

Waga

Mężczyzna Waga wierzy w miłość idealną, dlatego szuka partnerki idealnej. Z czasem przekonuje się, że takie osoby nie istnieją. Zwraca przede wszystkim uwagę na osoby emocjonalne, które potrafią tak jak on przeżywać emocje. Liczy się dla niego także, aby kobieta była zadbana. W pierwszej kolejności zwraca uwagę na wypielęgnowane dłonie i paznokcie.

Źródło: weheartit.com

 

 

Skorpion

Skorpion uwielbia rządzić w związku, dlatego idealna dla niego będzie kobieta o silnej psychice, ale ugodowym charakterze. Skorpion szuka też partnerki, która będzie aktywna i zaangażowana w rozwój swoich licznych pasji.

Źródło: weheartit.com

 

 

Strzelec

Idealna kobietą dla Strzelca będzie osoba bardzo aktywna i przebojowa, kochająca życie i celebrująca je na każdym kroku – po prostu wulkan energii.

Źródło: weheartit.com

 

 

Koziorożec

Koziorożec szuka kobiety spokojnej, poukładanej i bardzo ambitnej. Raczej w typie domatorki, dla której liczą się podobne wartości w życiu: małżeństwo, dom, dzieci. Z szaloną i przebojową osobą raczej nie ma szans na stworzenie stałego i stabilnego związku.

Źródło: weheartit.com

 

 

Wodnik

Kobiety, które pociągają Wodnika są bardzo niezależne. Zawsze maja własne zdanie i chodzą własnymi drogami. Nie czują potrzeby, aby kontrolować i ograniczać swojego partnera, bo wiedza, ze on i tak stanie za nimi murem.

Źródło: weheartit.com

 

 

Ryby

Mężczyźni spod znaku Ryb są bardzo wrażliwi i takiej kobiety szukają dla siebie. Zwracają uwagę na delikatność, subtelność i wrażliwość potencjalnej wybranki. Idealna partnerka dla Ryb powinna kochać zwierzęta i nie być obojętna na krzywdy wyrządzane innym.

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
2 komentarzy

LauraPe
0

Fajny ciekawy post ❤✌

odpowiedz

paulinoowo
0

hmm mega ciekawe

odpowiedz

LauraPe
0

Fajny ciekawy post ❤✌

odpowiedz

paulinoowo
0

hmm mega ciekawe

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda