Jak się zachować, jeśli nie lubisz nowej dziewczyny swojego przyjaciela
05.07.2018

Jak się zachować, jeśli nie lubisz nowej dziewczyny swojego przyjaciela

Przyjaźń z chłopakiem może być naprawdę wartościowa. Faceci lubią się wygłupiać, nie przejmują się drobiazgami i mogą pomóc nam jeśli chodzi o zrozumienie damsko-męskich spraw. Jednak sytuacja może się trochę komplikować, jeśli jedno z Was wchodzi w związek.

 

Czasami nowa dziewczyna może nie rozumieć związku (platonicznego), jaki ty i twój przyjaciel macie. Może czuć się zagrożona lub zazdrosna. Innym problemem, z którym możesz się spotkać, jest sytuacja, gdy twój kolega wiąże się z dziewczyną, której nie lubisz. Może to być szczególnie kłopotliwe, jeśli twój przyjaciel chce, żebyście spędziły razem trochę czasu.  

 

 

Jedną z pierwszych rzeczy, którą powinnaś zrobić, to spróbować zrozumieć, dlaczego jej nie lubisz. Bądź ze sobą szczera. Czy chodzi o samą sytuacje, w której się znalazłaś czy może o jej osobę?  Na przykład, czy nie podoba Ci się to, że twój przyjaciel ma dziewczynę, bo czujesz się zagrożona i obawiasz się, że od teraz będzie spędzał z nią cały wolny czas? A może faktycznie jej nie lubisz z powodu jej zachowania i / lub osobowości?

 

Główny temat rozważań jest taki, że ​​każdy w nowym związku może stracić swoich obecnych przyjaciół i rodzinę. Czasami nawet nie zdają sobie sprawy, że to robią. Pamiętajcie, że macie świetne połączenie, a wasz przyjaciel w końcu uświadomi sobie, że nie poświęca wam wystarczająco dużo uwagi.

Źródło: weheartit.com

 

A jeśli chodzi o kontakt z nową dziewczyną, której nie lubisz, to czy dałaś jej szansę? Czy spędziłeś z nią czas chociaż kilka razy? Czy miałyście okazje pogadać we dwie? Czy twoje opinie na jej temat oparte są na doświadczeniach lub plotkach, które usłyszałeś od innych ludzi? Nawet jeśli nie wydaje się najciekawszą osobą, spróbuj dać jej szansę. Prawdopodobnie jest zdenerwowana i wszyscy wiemy, że nerwy mogą sprawiać, że ludzie zachowują się dziwnie. Może się także obawiać Twojej opinii na jej temat i nie jest pewna, jak się przy Tobie zachowywać.

 

Jeśli spędzasz czas w grupie, postaraj się, aby poczuła się dobrze w waszym towarzystwie. Jeśli są to ludzie, których ona nie zna, przedstaw im ją. Jeśli chcesz ją lepiej poznać, możesz zasugerować spędzanie czasu w swobodnej atmosferze. Zaproś ją na zajęcia jogi lub na kawę.

Źródło:weheartit.com

 

 

Nie jesteś pewna jej zamiarów? Czy zrobiła coś bezpośrednio związanego z twoim przyjacielem, czy całokształt wpływa na niego negatywnie? Jest to trudne do oceny, ponieważ chcesz chronić swojego przyjaciela, ale nie chcesz też przesadzać z czymś, co może sprawić, że będzie niepotrzebnie niezręcznie.

 

 

Jeśli przeszkadza Ci tylko jej osobowość, pomyśl dwa razy zanim powiesz o tym swojemu koledze. Najwyraźniej widzi w niej coś wspaniałego, a może po prostu nie było cię w pobliżu wystarczająco długo, by to zobaczyć. Z drugiej strony może oślepiać go miłość i nie widzi, co się dzieje.

Jeśli przez jakiś czas znasz się już z nową dziewczyną przyjaciela, a nadal nie wydajesz się być przekonana, możesz zastanowić się, czy nie zapytać swojego przyjaciela o jej zainteresowania lub przeszłość i wyjaśnić, że szukasz sposobów by ją lepiej poznać. Pokażesz mu, że jesteś zainteresowana i próbujesz, ale nie sprawi, że będzie niezręczne.

Jeśli myślisz, że ta dziewczyna jest nieszczera i masz dowód na to, musisz zastanowić się, co zrobić z tymi informacjami. Chcesz chronić swojego przyjaciela, ale to nie jest łatwe. Możesz poczuć się obrażona i / lub zawstydzona tym, co ujawniasz. Najważniejsze jest to, że jeśli chcesz chronić swojego przyjaciela, podejmij decyzję.

 

A ty co robisz jak dziewczyna Twojego przyjaciela nie przypadnie Ci do gustu? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: favim.com

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Jessicaaa_025
0

przydatne

odpowiedz

Jessicaaa_025
0

przydatne

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda