DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #16
07.06.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #16

Powracamy z naszym cotygodniowym przeglądem Youtube. Tym razem będzie sporo obrzydliwego jedzenia, więc lepiej przygotujcie się na to psychicznie! Poznacie też najnowsze trendy w stylizacji brwi, a na deser dostaniecie niekończący się spór matki z córką i kolejną dramę Lorda Kruszwila!

 

#1 CUPCAKE CHALLENGE 2! | Stuu

 

Najświeższe info o szalonych challengach znajdziemy zawsze na kanale Stuu. A czasem zdarzy się tak, że challenge jest tak dobry, że… trzeba go powtórzyć! Tym razem etatowy świr polskiego Youtuba po raz drugi postanowił zrobić muffinki z pysznymi i obrzydliwymi nadzieniami. O ile te z rabarbarem i tęczową posypką wydają się całkiem smaczne, tak chyba nikt nie chciałby w ciastku znaleźć żółtego sera albo tuńczyka!

 

#2 RAINBOW BROWS TUTORIAL! | NikkieTutorials

 

W historii Youtuba przewijało się już wiele dziwnych trendów stylizacji brwi. Okazuje się, że po włochatych feather brows nadszedł czas na… tęczę! Sprawdźcie, jak Nikkie poradziła sobie z tym wyjątkowo kolorowym lookiem.

 

#3 PRAWDA czy OBRZYDLISTWO? z Unboxallem | Mniej Więcej

 

Myśleliście, że to już koniec obrzydliwego żarcia na dziś? O nie, moi drodzy, lepiej odłóżcie to, co teraz jecie, bo nadszedł czas na kolejny challenge z niedobrym jedzeniem. Tutaj chodzi o to, że zadawane są niewygodne pytania i albo możesz na nie odpowiedzieć, albo zjeść coś obrzydliwego. Co wybrała ekipa Mniej Więcej i The Unboxall? Tego dowiecie się z filmiku.

 

#4 MATKA VS CÓRKA - TAJEMNICZY WIELBICIEL! CZY MAMA OPUŚCI RODZINĘ!? | DDOB

 

Powracamy do dobrze Wam już znanego sporu międzypokoleniowego. Tym razem w szalonym życiu matki i córki z kanału DDOB pojawił się tajemniczy wielbiciel. Takie wydarzenie musiało zaburzyć ich (nie) spokojną sielankę!

 

#5 WKURZONY CZUUX WYJAŚNIA LORDA KRUSZWILA na JEGO LIVE! | SmileSlow

 

Nie od dziś wiadomo, że dramy na Youtubie to temat nieskończony jak wszechświat. Również powszechnie wiadomo, że w prawie każdej dramie w końcu pojawi się Lord Kruszwil – albo się wypowie, albo włączy, albo ją zacznie, ten typ już tak ma! Sprawdźcie, jak wyjaśnił go Czuxx i dajcie znać co uważacie – czy to było ustawione? Czy może Kruszwil po raz kolejny wrabia swoich widzów? Czy będzie z tego drama?!

 

Do zobaczenia za tydzień!

  • udostępnij
4 komentarzy

Lilu02
0

O super !

odpowiedz

Jessicaaa_025
0

Super !

odpowiedz

zaczarowanyworld
0

Fajne

odpowiedz

0

Ej zobaczcie ten poradnik - jak zdobyć subkrypcje na YouTube. Sama skorzystałam i polecam!

odpowiedz

0

Ej zobaczcie ten poradnik - jak zdobyć subkrypcje na YouTube. Sama skorzystałam i polecam!

odpowiedz

zaczarowanyworld
0

Fajne

odpowiedz

Jessicaaa_025
0

Super !

odpowiedz

Lilu02
0

O super !

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój