14 oznak, że to przyjaźń na całe życie
21.05.2018

14 oznak, że to przyjaźń na całe życie

Znaleźć przyjaciółkę na całe życie, to trudne zadanie. Przygotuj się, że wielu ludzi pojawi się w Twoim życiu, a po jakimś czasie z niego zniknie, nie zostawiając po sobie śladu. Prawdziwa przyjaciółka będzie przy Tobie, gdy będziesz jej potrzebować. Bezinteresownie. Jest skarbem, o który trzeba dbać. Tylko jak rozpoznać, że to prawdziwa przyjaźń na całe życie? Aby było Ci łatwiej, opisaliśmy 14 cech takiej przyjaźni.

 

1. Czujecie się razem swobodnie

Wiesz, że przy przyjaciółce możesz być sobą, a ona nie będzie Cię krytykować. Nie boisz się przy niej chodzić w dresie i bez makijażu. Możecie wspólnie się wygłupiać i realizować szalone pomysły. Czujesz, że wszystko co robicie razem, przychodzi Wam naturalnie, żadna z Was nie musi nic udawać i udowadniać.

 

Źródło: weheartit.com

 

2. Rozumiecie się bez słów

Przez korytarz przeszedł Twój wymarzony chłopak, wystarczyło tylko jedno spojrzenie między Toba, a Twoją przyjaciółką, a ona już wie, że wpadłaś po uszy. Nawet nie musiałaś jej o tym mówić... To jest właśnie rozumienie się bez słów.

Źródło: weheartit.com

 

 

3. Wspieracie się

Obie stoicie za sobą murem i nic tego nie zmieni. Gdy Twoja przyjaciółka ma jakiś problem, próbujesz pomóc go rozwiązać. Gdy słyszysz, że ktoś ją obgaduje, stajesz w jej obronie.

Źródło: weheartit.com

 

4. Ufasz jej

Wiesz, że możesz jej powierzyć każdy sekret, a ona go nie wygada. Ufasz jej w każdej sytuacji, bo czujesz, że chce dla Ciebie jak najlepiej. Nigdy się na niej nie zawiodłaś. To jest prawdziwa przyjaźń.

Źródło: weheartit.com

 

5. Wiecie o sobie wszystko

Wiecie o sobie absolutnie wszystko: ulubiony kolor? Ulubiony film? Kto był Twoim pierwszym chłopakiem? Ile miałaś lat, kiedy się pierwszy raz całowałaś? Kto ze szkoły działa Ci na nerwy? Jakie są Twoje wady? Nie macie przed sobą tajemnic i możecie ze sobą szczerze rozmawiać na każdy temat.

Źródło: weheartit.com

 

6. Wiesz, że się od Ciebie nie odwróci

Poczucie, że masz u swego boku osobę, na którą możesz liczyć i która nie odwróci się od Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie, jest czymś niesamowitym i trzeba o to dbać. Czujesz się bezpieczniejsza i z większą łatwością podchodzisz do problemów, bo wiesz, że masz kogoś bliskiego, kto chce dla Ciebie jak najlepiej.

źródło: weheartit.com

 

7. Możesz na nią liczyć, jak masz zły dzień

Pokłóciłaś się z chłopakiem, masz doła i do tego boli Cię brzuch. Nie masz ochoty nigdzie wychodzić i z nikim się widzieć. No chyba, że z przyjaciółką. Ona przyjdzie do Ciebie z pudełkiem lodów i paczką chusteczek. Będziesz mogła jej się wyżalić i bez wyrzutów sumienia zjeść milion kalorii na raz. Zobaczysz, że będzie Ci lepiej.

Źródło: weheartit.com

 

8. Wszystkim się z nią dzielisz

No prawie wszystkim… Chłopakiem nie chcesz się dzielić, ale w przypadku ciuchów nie masz oporów. Wiesz, że Twojej przyjaciółce bardzo podoba się Twoja sukienka, a szykuje jej się pierwsza randka, na której chce wyglądać oszałamiająco. Jeśli bez zastanowienia jesteś w stanie pożyczyć jej swoją najlepszą sukienkę, to musi być przyjaźń.

Źródło: weheartit.com

 

 

9. Jest pierwszą osobą, do której idziesz, jak masz problem

Jak masz jakiś problem, nie idziesz w pierwszej kolejności do mamy, tylko do swojej przyjaciółki. Nie boisz się, że będzie Cię krytykować albo co gorsza, że zacznie Ci prawić kazania.

Źródło: weheartit.com

 

 

10. Możesz być z nią szczera i wiesz, że się nie obrazi

Szczerość to podstawa związku, ale także przyjaźni. Jeśli czujesz, że nie zawsze możesz być szczera ze swoją przyjaciółką, bo może się na Ciebie obrazić, to raczej nie jest PRAWDZIWA przyjaźń.

Źródło: weheartit.com

 

11. Potraficie się nawzajem rozbawić do łez

Przypomnij sobie ile razy zdarzało Wam się płakać ze śmiechu? Czy z wieloma osobami tak masz? Raczej nie… Takie zachowanie jest typowe dla prawdziwej, trwałej przyjaźni.

Źródło: weheartit.com

 

 

12. Nie wstydzisz się przy niej popłakać

Nie chodzi o płakanie ze śmiechu. Gdy nie radzisz sobie z jakąś sytuacją, po prostu Cię ona przerasta, nie wstydzisz się popłakać przy swojej przyjaciółce. Ona rozumie Twoje położenie i nie będzie się naśmiewać z Twojej słabości. Wręcz przeciwnie, zrobi wszystko, aby polepszyć Ci humor.

Źródło: weheartit.com

 

13. Nie pozwalasz, aby ktoś mówił o niej źle

Gdy usłyszysz, że ktoś obgaduje Twoją przyjaciółkę, to staniesz w jej obronie. Nie pozwolisz, aby zazdrosna koleżanka wymyślała na jej temat plotki. Zdementujesz je i jasno wszystkim powiesz, co sądzisz o takim zachowaniu.

Źródło: weheartit.com

 

 

14. Zawsze znajdujesz dla niej czas (nawet jak masz chłopaka)

Niestety my dziewczyny czasem tracimy głowę dla chłopaków i zapominamy o całej reszcie znajomych. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie życia bez swojej przyjaciółki i zawsze znajdujesz dla niej czas (nawet jeśli ma to oznaczać rezygnację z randki), to znak, że to prawdziwa przyjaźń na całe życie.

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
2 komentarzy

Lilu02
0

Super wpis !

odpowiedz

lawida_loca
0

yes

odpowiedz

Lilu02
0

Super wpis !

odpowiedz

lawida_loca
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda